Home / Shop / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest tjajtim per Floket / BREAKAGE Trajtim fortësues i skalpit me flokë të dobët 55ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest tjajtim per Floket / BREAKAGE Trajtim fortësues i skalpit me flokë të dobët 55ml

BREAKAGE Trajtim fortësues i skalpit me flokë të dobët 55ml

19 

Zhvilluar për të vepruar drejtpërdrejt në folikulën e flokëve për të parandaluar thyerjen dhe për të mbajtur folikulat të shëndetshme duke forcuar flokët nga brenda dhe duke rivendosur strukturën, forcën dhe elasticitetin e tyre direkt rrënjët.

Formuluar me sistemin tonë ekskluziv të shpërndarjes në folikula “Epigenetic Scalp Reset™”, një kombinim i fuqishëm i bimëve natyrale me antioksidantë, balsam dhe qetësues të fuqishëm, të aftë për të rivendosur ekuilibrin natyral të skalpit tuaj. Një teknologji unike, 100% natyrale dhe e qëndrueshme që arrin depërtimin x10 krahasuar me “Aktivë Flokësh” të tjera. Është gjithashtu i aftë të veprojë njëkohësisht në 3 shtyllat për flokë të shëndetshëm: Flokët, Gjëndra dhe Skalpi i kokës.

Një formulë e lehtë, jo e yndyrshme dhe që përthithet shpejt, pa efekte anësore.

Me rezultate të dukshme në 90 ditë dhe me rezultate maksimale rreth 120 ditë.

19 

Si të përdoret: Shkundni produktin mirë përpara çdo përdorimi për të përzier plotësisht përbërësit. Aplikoni një pipetë të plotë një herë në ditë në mënyrë të barabartë pikë-pikë në pjesë të ndryshme të kokës tuaj, duke ndarë fijet e flokëve në mënyrë që produkti të mund të depërtojë në gjëndrën e flokëve. Përdorni majat e gishtave për të masazhuar butësisht produktin në lëkurën e kokës në mënyrë që të përhapet mirë, duke stimuluar mikroqarkullimin dhe duke e ndihmuar atë të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.

Perberesit kryesore:

Aqua (Water), Alcohol Denat., Glycerin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Oligopeptide-2, Glycoproteins, Xylitol, Lactitol, Olea Europaea (Olive) Callus Culture Lysate, Caeine, Biotin, Centella Asiatica Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Niacinamide, Stearamine, Phytic Acid, Phosphatidylcholine, Dimyristoyl Phosphatidylcholine, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Tocopherol, Mannitol, Cyclodextrin, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Cetyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

#Hairvest

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.