Home / Shop / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest trajtim per Qerpiket / EYELASH GROWTH Serum per rritjen e Qerpikeve 8ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest trajtim per Qerpiket / EYELASH GROWTH Serum per rritjen e Qerpikeve 8ml

EYELASH GROWTH Serum per rritjen e Qerpikeve 8ml

13.60 

Formuluar me përbërës aktivë natyralë për të rritur gjatësinë dhe trashësinë e qerpikëve, që nga rrënja. Përbërësit gjithashtu punojnë për të përmirësuar ankorimin e qerpikëve. Rritja e qerpikëve ndihmon në formimin e një shtrese mbrojtëse rreth çdo qerpiku dhe stimulon rritjen e tyre natyrale.

Ushqeni, hidratoni dhe forconi qerpikët dhe rrënjët e tyre.

13.60 

Out of stock

përdorimi:

Hapi 1: Pastroni lëkurën që rrethon zonën e syve dhe qerpikët duke u siguruar që ajo të jetë plotësisht e pastër dhe pa make-up.

Hapi 2: Aplikojeni produktin me furçë pikërisht aty ku qerpikët takohen me lëkurën, në të njëjtën zonë ku do të aplikohej Eyeliner. Lëreni produktin të përthithet dhe lëreni për të paktën 6 orë përpara se ta fshini. Pasi të jetë tharë plotësisht, mund të aplikohet make-up.

Hapi 3: Përdoreni 1 ose 2 herë në ditë (mëngjes dhe mbrëmje).

përbërësit:

Aqua (Ujë), Glicerinë, Propanediol, Curcuma Longa (Turkuma) Callus Culture Conditioned Media, Çamçakëz Xanthan, Olea Europaea (Ulliri) Callus Culture Lisate, Zea Mays (misri) niseshte, Ekstrakt i farës Amaranthus Caudatus, Triticum Vulgare , Ekstrakt i mikrobeve Glicine Soja (Sojë), Ekstrakt i rrënjës Scutellaria Baicalensis, Tocopherol, Arginine, Stearamine, Acid Fitik, Fosfatidilkolinë, Dimyristoyl Fosfatidilkolinë, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gumakëz Cklokonekstil,Ciklokonekstil,Ciklokonekstil,Ciklokonekstil,Ciklokonekstil,Ciklokonekstol hol, Alkool Fenetil, Fitat natriumi, Pentilen Glikoli, Kaprilil Glikoli, Acidi laktik, Acidi citrik, Klorur Natriumi, Oleat Sorbitan, Fenoksietanol, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Alkool benzil.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet