Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Hand Repair Cream Krem hidratues per duart me 10% urea 75ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Hand Repair Cream Krem hidratues per duart me 10% urea 75ml

Hand Repair Cream

Krem riparues për duar me 10% Ure. Krijuar për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, me ure, glicerinë, panthenol dhe bisabolol. Krijuar nga dermatologu Dr. Andrew Birnie. Riparon dhe zbut duart nga tharjet dhe irritimet. Rivendos dhe ruan lagështinë në duar. Mbron lëkurën nga tharja. Ka një formulë të përqendruar – nevojitet vetëm një lyerje për çdo aplikim. Paketim i përshtatshëm për t’u marrë me vete për t’u hidratuar vazhdimisht, sidomos menjëherë pas larjes së duarve për përfitime maksimale në lëkurë.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

Out of stock

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Urea, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Carbomer, Panthenol, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Bisabolol

#Altruist

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.