Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / Dry Skin Repair Cream Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / Dry Skin Repair Cream Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata 200ml

Dry Skin Repair Cream

Një krem i balancuar me kujdes, mbrojtës që ndihmon në forcimin e lëkurës, rikthen funksionin natyral mbrojtës të trupit dhe parandalon humbjen e lagështisë.
Formuluar me ure dhe glicerinë për të riparuar, zbutur dhe reduktuar vrazhdësinë e lëkurës pa e irrituar atë, duke rivendosur lagështinë, duke nxitur shërimin dhe duke rritur hidratimin.
***Formuluar për t’ju ardhur në ndihmë njerëzve që vuajnë nga psoriasis, ekzemë, dermatit, lëkura e thatë dhe e ashpër.

Një krem i balancuar me kujdes, mbrojtës që ndihmon në forcimin e lëkurës, rikthen funksionin natyral mbrojtës të trupit dhe parandalon humbjen e lagështisë.
Formuluar me ure dhe glicerinë për të riparuar, zbutur dhe reduktuar vrazhdësinë e lëkurës pa e irrituar atë, duke rivendosur lagështinë, duke nxitur shërimin dhe duke rritur hidratimin.
Formuluar për t’ju ardhur në ndihmë njerëzve që vuajnë nga psoriasis, ekzemë, dermatit, lëkura e thatë dhe e ashpër.
Ky krem riparues është zhvilluar me krem ure që ndihmon në forcimin e lëkurës.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan | Hipoalergjike | Jo komedogjene | Pa parfum dhe paraben | Përmban ure, glicerinë dhe bisabolol.

udhëzime mbi përdorimin:

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të lagur për përfitim maksimal dhe për një finish sa më të rehatshëm.
Përdoreni atë si krem për duar për të parandaluar dermatitin irritues. Shmangni zonën rreth syve dhe zonat e ndjeshme.

Lista e plotë e përbërësve:

Water, Urea, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Stearate, Dimethicone, Sodium Stearoyl Glutamate, Potassium Lactate, Titanium Dioxide, Lactic Acid, Cetyl Dimethicone, Piroctone Olamine, Bisabolol, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Silver Chloride, Propylene Glycol

#Altruist

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.