Showing 1–200 of 209 results

-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD30)
100ml

21.25 
-15%

TRANSPARENT Lab
INVISIBLE SUNSCREEN
SPF50+

SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45)
100ml

21.25 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

15.30 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 10
Retinal

Retinal 0.1%, Antirrudhe e avancuar per lekura te mesuara me perqendrime te larta retinoidesh
30ml

18.70 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
A-Game 5
Retinal

Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

14.45 
-15%

THERAMID®
A-Retinoate
Trajtuesi me i fuqishem antirrudhe me permbajtje te larte retinoidesh qe vepron direkt ne qelizat e lekures pa nevoje per konvertim
30ml

34 
-15%

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

13.60 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

15.98 
-15%
Best
Seller

Altruist
Anti Redness & Pigmentation
SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

BODY+ME
Anti-aging body treatment
Trajtim i fuqishëm antirrudhë me 0,1% Retinal, 4% Glicerinë dhe 0.5% Allantoin për qafën, dekoltenë, duart dhe gjithë trupin
300ml

14.45 
-15%
Out of stock

BODY+ME
Antioxidant body cleanser
Larës antioksidant me 2% ekstrakt trëndafili, 0.1% Koenzimë Q10 dhe 0.15% Vitamin E
300ml

6.80 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
aPAD
Ac. Azelaik

Acid Azelaic 20%, Serum qetesues dhe trajtues i lekurave te ndjeshme dhe qe skuqen lehte
30ml

10.62 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

23.20 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

19.55 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb
Niacinamide

Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

10.20 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

15.30 
-15%

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

6.80 
-15%

HAIRVEST®
BREAKAGE
Trajtim fortësues i skalpit me flokë të dobët
55ml

16.15 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
C-Glow
Vitamin C

Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

12.75 
-15%

Geek & Gorgeous
C-Glow Shishe Bosh
Shishe BOSH per te marre vitaminen C me vete
10ml

1.70 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

29.75 
-15%

Geek & Gorgeous
Calm Down 100
Eksfoljues kimik (4% PHA+BHA) per lekura te ndjeshme
100ml

24.65 
-15%

Geek & Gorgeous
Calm Down 30
Eksfoljues kimik (4% PHA+BHA) per lekura te ndjeshme
30ml

11.05 
-15%

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

15.30 
-15%

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

29.75 
-15%

Geek & Gorgeous
Cheer Up 100
Eksfoljues kimik (6% AHA+BHA) kunder Pikave te zeza, Njollave kafe dhe atyre te Akneve
100ml

24.65 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Cheer Up 30
Eksfoljues kimik (6% AHA+BHA) kunder Pikave te zeza, Njollave kafe dhe atyre te Akneve
30ml

11.05 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

21.50 
Best
Seller

Skintegra
Clarion – Serum
Serum me 2%BHA + 4%AHA
30ml

17 22.50 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

18.70 
-15%

Altruist
Cleansing Foam
Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume
150ml

6.80 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

29.75 
-15%

THERAMID®
COPPER PEPTIDE
Trajtim intensiv antirrudhë me 3% Copper Peptide
30ml

38.25 
-15%

HAIRVEST®
DANDRUFF
Trajtim Anti-Zbokth
55ml

15.30 
-15%
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

12.75 
-15%

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

29.75 
-15%

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

6.80 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

14.45 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

13.60 
-15%
Out of stock

HAIRVEST®
EYELASH GROWTH
Serum per rritjen e Qerpikeve
8ml

13.60 
-15%

Altruist
Face Fluid SPF30
SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure
50ml

8.50 
-15%
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

10.20 
-15%

Altruist
Family Sunspray
SPF50 per gjithe familjen
250ML

14.45 
-15%
Out of stock

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION SERUM
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

17.85 
-15%

HAIRVEST®
GREASY HAIR
Trajtim pastrues skalpi për flokët e yndyrshëm
55ml

15.30 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

HAIRVEST®
HAIR LOSS FORTE
Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut
55ml

18.70 
-15%
Out of stock

Altruist
Hand Repair Cream
Krem hidratues per duart me 10% urea
75ml

5.10 
-15%

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Happier Barrier
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 0.1% Ceramide per lekura qe anojne nga e thata
50ml

11.90 
-15%

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

14.87 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Hydration Station
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

11.05 
-15%

Skintegra
Hyperdew
Maske Hidratuese 5% Acid Azelaik
50ml

22.10 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

22.52 
-15%
Best
Seller

Altruist
Invisible Sunspray SPF50
SPF50 ne forme Spray e pershtatshme per riaplikim siper Make-Up
200ML

7.22 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
Liquid Hydration
Toner

Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
110ml

8.50 
-15%
Out of stock

Skintegra
Lumion
Eksfoliant AHA + PHA
100ml

24.65 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Lunar
Hidratues
50ml

20.82 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Lunar Concentrate
Serum i perqendruar me peptide
15ml

17 
-15%
Out of stock

Skintegra
Melt Milk
Lares i lehte ne trajte xheli
200ml

15.30 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Mighty Melt
Lares Balm

Balm pastrues i bute per te hequr papastertite rezistente ndaj ujit (waterproof)
100ml

13.60 

Geek & Gorgeous
Mini Jelly Joker
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
50ml

Geek & Gorgeous
Mini Liquid Hydration
Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
50ml

-15%

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

8.07 
-15%
Out of stock

Skintegra
Naro
100% Plant derived Squalene
30ml

12.07 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

13.60 
-15%
Out of stock

Skintegra
O/P
Krem Hidratues
50ml

18.70 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

17 
-15%

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

8.50 
-15%

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING CLEANSER
Lares Peeling
150ml

11.05 
-15%

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

14.45 
-15%

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator
30ml

13.60 
-15%

Geek & Gorgeous
Porefectly Clear
Ac. Salicilik 2%BHA

2%BHA, Serum me 2% Ac. Salicilik per eleminimin e pikave te zeza
30ml

9.35 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

14.45 
-15%

Hyalulip®
PRESERVE
Parandalues i renies se fillerit te buzeve
15ml

12.75 
-15%

Altruist
Primer SPF50
Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB
30ml

11.90 
-15%
Out of stock

BODY+ME
Problem solving body treatment
Trajtues i fuqishëm për balancimin e sebumit (yndyrës) me 2% Niacinamide, 2%MSM dhe 0.5% Zinc PCA
300ml

11.90 
-15%
Best
Seller
Out of stock

BODY+ME
Problem-solving body cleanser with 2%BHA
Larës trajtues per aknet e trupit dhe pikat e zeza me 2%BHA (Ac. Salicilik) dhe 0.5%PHA (Glukonolaktone)
300ml

6.80 
-15%
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

15.30 
-15%

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

12.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

BODY+ME
Radiance-enhancing body cleanser
Larës kundër njollave dhe linjave me perqendrim te larte acidesh eksfoljuese AHA (7% Ac. Lactic, 1% Ekstrakt Kamomili dhe 0.2% Pantenol)
300ml

6.80 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

17 
-15%
Out of stock

Skintegra
Retiron 0.05
Retinal i fuqishem i enkapsuluar me efekt te shpejte antirrudhe
30ml

21.25 
-15%

SkinLick
Root Cause Hair Retreat Shampoo
Shampoo per qetesimin e irritimit te skalpit
250ml

11.05 
-15%

SkinLick
Root Cause Sebum Balance Shampoo
Shampo per floke te yndyrshem & me zbokth
250ml

11.05 
-15%

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

11.90 
-15%
Out of stock

BODY+ME
Skin soothing body cleanser
Larës me ekstrakt 2% Garden Hyspo, 0.15% Vaj Jojoba dhe .01% Pantenol
300ml

6.80 
-15%
Best
Seller
Out of stock

BODY+ME
Skin soothing body treatment
Krem ultra hidratues dhe qetësues për lëkurat shumë të thata, te irrituara ose me dermatitit, ekzema dhe psoriazis me 15% Urea, 3% Ceramide Complex dhe 0.15% Vit. E
300ml

11.90 
-15%
Best
Seller

SkinLick
Skinlick Cloud
Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide
50ml

14.45 
-15%
Best
Seller

SkinLick
Skinlick KINDWASH
Lares i bute per fytyren
200ml

11.05 
-15%

SkinLick
Skinlick NUDE365 Cream
Krem trupi
200ml

10.20 
-15%

SkinLick
Skinlick NUDE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

10.20 
-15%

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Cream
Krem trupi
200ml

10.20 
-15%

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
Smooth Out 100
Eksfoljues kimik (12% AHA) me Ac. Glikolik + Ac. Laktik per eleminimin e Njollave Kafe
100ml

26.35 
-15%

Geek & Gorgeous
Smooth Out 30
Eksfoljues kimik (12% AHA) me Ac. Glikolik + Ac. Laktik per eleminimin e Njollave Kafe
30ml

11.05 
-15%

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

27.62 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Solar II
Krem dite me SPF50 dhe PPD 49
50ml

28.90 
-15%
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

18.95 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Sphynx
Serum per syte antirrudhe
19ml

23.37 
-15%
Out of stock

Timeless Skincare
SQUALANE OIL 100% PURE
Hidratues
30ml

12.75 

Stem Skincare
Stem Skincare – Dual Renewal
10% AHA per te larguar qelizat e vdekura tek lëkurat jo të njëtrajtshme si dhe trajton njollat e kafta
30ml

14 

Stem Skincare
Stem Skincare – Glycolic Acid
7% Acid Glicolic serum per eksfoljim te siperfaqes se lekures dhe heqjen e njollave kafe
30ml

13 

Stem Skincare
Stem Skincare – Lactic Acid
7% Acid Lactic serum per lekurat delikate
30ml

12 

Stem Skincare
Stem Skincare – Vitamin C
15% VItamine C forme e paster per mbrojtje dhe ndricim te lekures nxitje te kolagjenit
30ml

15 
-15%

Geek & Gorgeous
Stress Less
Betaglucan + Madecassoside (Centella Asiatica), Serum qetesues dhe hidratues
30ml

10.20 
-15%

Altruist
Sunscreen SPF30
SPF30 ne trajte kremi
200ml

7.65 
-15%
Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

5.52 
-15%

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

17 
-15%

Skintegra
Superba C
10% VItamin C
30ml

22.10 
-15%

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

15.30 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

21.25 
-15%

Skintegra
Una
Hidratues per lekure te thate
50ml

22.52 
-15%

Skintegra
Volcanica
Maske pastruese
50ml

16.32 
-15%

TRANSPARENT Lab
VOLUME
Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump
15ml

12.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

12.75 
-15%

Acnemy®
ZITBODY®
Xhel larës i dedikuar për aknet & pikat e zeza në trup
200ml

13.60 
-15%

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

8.50 
-15%

Acnemy®
ZITCALM® Cream
Hidratues qetësues kundër skuqjeve
50ml

12.75 
-15%

Acnemy®
ZITCALM® Serum
Serum qetësues kundër skuqjeve
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

9.35 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

16.15 
-15%

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

15.30 
-15%

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet nën lëkurë
5 Copë

9.35 
-15%

Acnemy®
ZITMINIS®
Mini seti esencial për një rutinë kundër akneve
Mini Size

22.95 
-15%

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues Peeling AHA+BHA+PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

14.45 
-15%

Acnemy®
ZITPROOF® MULTIZITS
Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin
10 Copë

13.60 
-15%
Out of stock

Acnemy®
ZITPROOF® NOSE
Patches hidrokoloidale per hunden
10 Copë

16.15 
-15%

Acnemy®
ZITPROOF® SPOT
Patches individual me hidrokoloid
36 Copë

10.20 
-15%

Paese Makeup
Bamboo Powder
Pudër matifikuese transparente
5g

8.50 
-15%

Paese Makeup
Barley Beauty Powder
Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës
10g

9.35 
-15%
01 Ivory
02 Beige
03 Natural

Paese Makeup
BB Cream
BB Cream me Acid Hialuronik për hidratim të thellë
30ml

11.90 
-15%
01 Glassy
02 Sultry
03 Glossy
+3

Paese Makeup
Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil
Shkëlqyes që i bën buzët të duken më të plota
3.4ml

6.80 
-15%
37 Brocad
38 Brocad
41 Mate
+3

Paese Makeup
Blush with argan oil
Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave
4g

7.65 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
BOHO BEAUTY Eyebrow and Eyeliner Brush 302 ANGLED LINER
Furçë me fije të holla për precision maksimal
1 Copë

8.50 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
BOHO BEAUTY Foundation brush 125V PETIT FOUNDATION
Furça ideal me fije të buta për aplikimin perfekt të pudrave të lëngshme dhe të thata
1 Copë

12.75 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
BOHO BEAUTY Makeup Sponge Cut Lilac & Rose
Blender perfek për produktet e lëngshme (Puder, Blush, Bronzer, Highlighter)
1 Copë

8.50 
-15%

Paese Makeup
BOHO BEAUTY SHORT BLENDING BRUSH 235V
Furçë për përhapjen perfekte te hijeve të syve
1 Copë

9.35 
-15%
01 Taupe
02 Blonde
03 Brunnette
+1

Paese Makeup
Brow Couture Pomade
Pomadë e pigmentuar rezistente ndaj ujit që definon formën dhe fijet e munguara të vetullës tuaj
4.5g

10.20 
-15%

Paese Makeup
Brow Styling Soap Browstory
Sapun stilues për vetulla që zgjat gjithë ditë si në çastin e parë të aplikimit
8g

7.65 
-15%

Paese Makeup
Cheeky Mascara
Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët
9ml

11.90 
-15%
01 Jasny Bez
02 Natural
03 Beige

Paese Makeup
Clair Concealer
Korrektor për zbehjen e rrathëve të zinj
6g

8.50 
-15%

Paese Makeup
Cold crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

15.30 
-15%
300C Porcelain
300N Vanilla
301C Nude
+4

Paese Makeup
Collagen Moisturizing Foundation
Fondatine (Pudër e lëngshme) me finish natyral me përmbajtje kolagjeni antirrudhë & hidratuese
30ml

12.75 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Correcting Make-up Base
Bazë makeup korrigjuese e imperfeksioneve (skuqjeve, akneve, njollave)
30ml

13.60 
-15%
01
02
03

Paese Makeup
Creamy Blush
Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues
4g

12.75 
-15%
01 Chlodny
02 Cieply

Paese Makeup
Creamy Bronzer
Bronzer kremoz që perhapet shume lehte në lëkure duke krijuar kontur natyral
12g

13.60 
-15%

Paese Makeup
Creamy Highlighter
Highlighter kremoz që i dhuron lëkurë shkëlqim dhe pamje të shëndetshme
4g

11.90 
-15%
1N Ivory
2W Beige
3N Sand
+2

Paese Makeup
DD cream Daily Defense
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me mbulim mesatar, finish natyral & SPF30
30ml

15.30 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Dreamily Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish me shkëlqim
12g

15.30 
-15%
500W Light Beige
501C True Beige
502W Natural Beige

Paese Makeup
Expert matt foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) profesionale me mbulim maksimal dhe finish mat
30ml

16.15 
-15%

Paese Makeup
Eyegasm Mascara with conditioner
Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit
8ml

13.60 
-15%
Out of stock
01 Black
02 Brown

Paese Makeup
Eyeliner Eyegasm
Linja perfekte me finish mat dhe rezistente ndaj ujit
4ml

9.35 
-15%

Paese Makeup
Eyes on Mascara
"Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E
8ml

13.60 
-15%
802
805

Paese Makeup
Eyeshadow Dancing Queen
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

6.80 
-15%
300 Quartz
302 Coins
303 Platinum
+5

Paese Makeup
Foil Effect Eyeshadows
Hija perfekte për look rrëzëllitës në mbrëmje
3.2g

7.65 
-15%
11 Light Beige
12 Natural Beige
13 Golden Beige

Paese Makeup
Glowing Powder
Pudër e presuar me efekt qe zbeh imperfeksionet dhe me efekt shkëlqyes
10g

11.90 
-15%
10 Light Beige
20 Natural

Paese Makeup
Hi Rice! Coloured Rice Powder
Pudër matifikuese me ngjyrë dhe balancuese e yndyës (jo-komedogjenike) për makeup
10g

10.20 
-15%

Paese Makeup
High Definition
Pudër transparente, hidratuese dhe që ndricon lëkurën me permbajtje Vit. A & E
7g

9.35 
-15%

Paese Makeup
Hydrobase Under Eyes
Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey)
22ml

16.15 
-15%

Paese Makeup
Hydrobase Under Make-up
Bazë super hidratuese me efekt mbushës të rrudhave te imta
30ml

15.30 
-15%
1C Warm Beige
2C Natural
3C Golden Beige
+1

Paese Makeup
Illuminating Covering Powder
Pudër e presuar me mbulim të lartë dhe efekt hidratues
9g

9.35 
-15%

Paese Makeup
Illuminating make-up base
Bazë makeup me efekt ndriçues për lëkurat pa jetë dhe pa shkelqim
30ml

13.60 
-15%
601
602
604
+4

Paese Makeup
Kashmir Eyeshadows Matte
Hije për sy me finish kashmir për makeupin e përditshëm
2.65g

5.10 
-15%
100 Porcelain
101 Warm Beige
102 Natural
+1

Paese Makeup
Lifting Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese, rigjeneruese dhe antirrudhë me efekt lifting
30ml

16.15 
-15%

Paese Makeup
Liloosh Mascara
Efekt volumizues me vetëm një furçë
10.5ml

11.90 
-15%
00 Base
10
13
+16

Paese Makeup
Lipstick with Argan Oil
Ngjyra të plota, intense dhe me shkëlqim për një efekt WOW
4.3g

8.50 
-15%
0 Nude
0.5 Ivory
01 Light Beige
+6

Paese Makeup
Long Cover Fluid
Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese me mbulim të plotë me Vit. A, C & E
30ml

12.75 
-15%
30 Porcelain
31 Warm Beige
32 Natural
+1

Paese Makeup
Lush Satin Multivitamin Brightening Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me finish mat dhe multivitamina për efekt zbardhues
30ml

15.30 
-15%
101 Mate
103 Mate
104 Mate

Paese Makeup
Luxus Matte Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

6.80 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Mattifying make-up base
Bazë matifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme me efekt bluring të poreve
30ml

13.60 
-15%

Paese Makeup
Mattlicious Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish 100% mat
12g

16.15 
-15%
100 Naked
102 Well Red
103 Total Nude
+5

Paese Makeup
Mattologie Matte Lipstick
Formulë mat jashtëzakonisht e pigmentuar që zgjat gjithë ditën
4.3g

10.20 
-15%

Paese Makeup
MINERALS Moisturizing Hydrating Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale, mikse dhe të yndyrshme
30ml

14.45 
-15%

Paese Makeup
MINERALS Nourishing Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale dhe të thata
30ml

14.45 
-15%

Paese Makeup
Moisturising micellar water
Pastrues makeupi waterproof që lë lëkurën e hidratuar
210ml

6.80 
-15%
01 Light Beige
02 Natural Beige
03 Golden Beige

Paese Makeup
Nanorevit Brightening Concealer
Korrektor që zbeh linjat dhe rrathët e zinj
8.5g

11.90 
-15%

Paese Makeup
Nanorevit Contour Duo
Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim
4.5g

16.15 
-15%

Paese Makeup
Nanorevit Glow Duo Effect
Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave
4.5g

16.15 
-15%

Paese Makeup
Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum
Serum hidratues dhe antirrudhë
30ml

17 
-15%
40 Light Pink
41 Light Gold / Transparent

Paese Makeup
Nanorevit Lip Care Primer
2në1 Lipstic, Balm hidratues & Bazë buzëkuqi
2.2g

10.20 
-15%
1.5 Nude
02 Porcelain
2.5 Sand Beige
+4

Paese Makeup
Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me teknologji nanorevit për hidratim, rigjenerim dhe antirrudhë
30ml

19.55 
-15%
232 Atacama
233 Black Canary
235 Saint Tropez
+8

Paese Makeup
Opal Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

6.80 
-15%

Paese Makeup
PAESE BOHO BEAUTY MAKEUP SPONGE CANDY PINK CUT
Blender perfek për produktet e lëngshme (Puder, Blush, Bronzer, Highlighter)
1 Copë

8.50 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Paese Contour Palette
Pudër e presuar 3në1 (Highlighter, Blush dhe Bronzer) për të gjitha tonet e lëkurave
5g

10.20 
-15%
300W Peach
301N Dusty Rose
302C Mallow

Paese Makeup
PAESE MINERALS – Mineral blush
Blush mineral për të gjitha tipet e lëkurave. përfshirë edhe me të ndjeshmet
6g

14.45 
-15%

Paese Makeup
PAESE MINERALS Brush 01
Furçë me fije të buta për shkrirjen perfekte të Fondatinës (Pudrës së Lëngshme)
1 Copë

17 
-15%

Paese Makeup
PAESE MINERALS Brush 02
Furçë me fije të buta për shkrirjen perfekte të Bronzerit, Blushit dhe Highlighterit
1 Copë

17 
-15%
200N Light Beige
201W Beige
202W Natural
+2

Paese Makeup
PAESE MINERALS Illuminating mineral foundation
Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat normale dhe të thata (edhe ato te ndjeshmet)
7g

14.45 
-15%
400N Light
401C Medium

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral Bronzer
Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave
7g

14.45 
-15%

Paese Makeup
Paese minerals Mineral highlighter
Highlighter që jep shkëlqim dhe jetë dhe në lëkurat më të ndjeshme
6g

14.45 
-15%
100N Light Beige
101W Beige
102W Natural
+2

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral mattifying foundation
Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat mikse dhe të yndyrshme
7g

14.45 
-15%
Honey Blond
Soft Brown
Dark Brown
+1

Paese Makeup
Powder Browpencil
Laps pudër që plotëson mrekullisht fijet e munguara të vetullës tuaj
1.19g

9.35 
-15%

Paese Makeup
Puff Cloud Face Powder
Pudër fiksuese e makeupit me finish natyral (ngjyrë beige e lehtë)
7g

12.75 
-15%

Paese Makeup
Puff Cloud Under Eye Powder
Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues
5.3g

11.05 
-15%

Paese Makeup
Rice Powder
Pudër matifikuese transparente me efekt qetësues ndaj skuqjeve
10g

8.50 
-15%
01 Vanilla
02 Ivory
03 Beige
+1

Paese Makeup
Run for Cover Concealer
Korrektor me mbulim të plotë që zbeh rrathët e zinj dhe rrudhat
9ml

9.35 

Kliko për Zbritjet