Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / NIACINAMIDE GLOW CREAM Krem per fytyre te shndrritshme 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / NIACINAMIDE GLOW CREAM Krem per fytyre te shndrritshme 50ml

NIACINAMIDE GLOW CREAM

Kremi Niacinamide Glow është i lehtë dhe i fuqishëm. Formuluar me 5% Niacinamide eshte perfekt për hidratimin, ndriçimin dhe unifikimin e tonit të lëkurës.

16 

16 

Kremi Niacinamide Glow është i lehtë dhe i fuqishëm. Formuluar me 5% Niacinamide eshte perfekt për hidratimin, ndriçimin dhe unifikimin e tonit të lëkurës.
Formula e lehtë e kremit tonë xhel ndriçues përfshin niacinamide (vitaminën B3) për të rikthyer shkëlqimin e lëkurës, për të reduktuar dukshëm njollat dhe madje edhe tonin e lëkurës, duke përmirësuar kështu pamjen e përgjithshme të çehrës se lekures.
Formula e tij plotësohet nga një kompleks aminoacidesh dhe ceramidesh te cilat jane 2 përbërës të fuqishëm aktivë të aftë për të përmirësuar funksionin e barrierës dhe për të parandaluar dehidratimin dhe thatësinë e lëkurës.
Lëkura merr shkëlqim, uniformitet dhe qëndrueshmëri direkt pas aplikimit të parë.
Shqetësimi i lëkurës: Tharje
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem,
pH <5 – 5.3
Perberesit kryesore:
5% Niacinamide
2% Amino Acid Complex
0,1% Ceramide
#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.