Acnemy

KUJDES I PLOTE NDAJ AKNEVE

Best Sellers
Konsulta FALAS
Mbrojtja ndaj Diellit

Brandet e Una Beauty!

Produktet me te shituraKliko per produktet

Produktet me te shituraKliko per me shume

Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
C-Glow Vitamin C
Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 5 Retinal
Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

17 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD30)
100ml

25 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19 
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

26.50 
Best
Seller
Out of stock

SkinLick
Skinlick Cloud
Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide
50ml

17 
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

14 
Best
Seller

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

23 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb Niacinamide
Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

12 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

12 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Hydration Station Hidratues
Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

13 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 

Geek & GorgeousKliko per produktet

Geek & GorgeousKliko per produktet

Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
C-Glow Vitamin C
Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 5 Retinal
Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

17 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Porefectly Clear Ac. Salicilik 2%BHA
2%BHA, Serum me 2% Ac. Salicilik per eleminimin e pikave te zeza
30ml

11 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb Niacinamide
Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

12 

NE KRIJOJMË

produkte me aktivë të provuar klinikisht në formula kozmetike elegante që janë pa aromë, ngjyrues dhe pa alkool. Ne shmangim përbërësit e diskutueshëm për t’ju dhënë paqe mendore.

Geek & Gorgeous

Niche Beauty LabKliko per produktet

Niche Beauty LabKliko per produktet

Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

17 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 

Niche Beauty Lab

eshte brandi inovator i kujdesit te lekures! Bazuar ne Spanje, laboratoret e NBL krijojne produkte revolucionare me teknologji te patentuara te cilat ne thelb kane nje mission: TRANSPARENCEN

Niche Beauty Lab
Best
Seller

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

18.80 
Best
Seller

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

22 
Best
Seller

Skintegra
Clarion – Serum
Serum me 2%BHA + 4%AHA
30ml

17 22.50 
Best
Seller

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

23 

MOLEKULA E RRALLE

Skintegra ofon kombinimet me te mira te elementeve ne nje produkt te vetem

Skintegra

Altruist SunscreenKliko per produktet

Altruist SunscreenKliko per produktet

Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

14 

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

9.50 
Out of stock

Altruist
Face Fluid SPF30
SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure
50ml

12 
MISIONI YNË

është të zvogëlojmë rrezikun e kancerit të lëkurës duke ju dhënë mundësi njerëzve të përdorin më shumë krem dielli të cilësisë më të lartë me cmimin më të ulët të mundshëm.

Altruist
MISIONI YNË

është të zvogëlojmë rrezikun e kancerit të lëkurës duke ju dhënë mundësi njerëzve të përdorin më shumë krem dielli të cilësisë më të lartë me cmimin më të ulët të mundshëm.

Altruist