Duke treguar 37 rezultate

Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
A-Game 5
Retinal

Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

17 
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

18.80 
Best
Seller

Altruist
Anti Redness & Pigmentation
SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre
30ml

15 
Best
Seller

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

27.30 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb
Niacinamide

Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

12 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

18 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
C-Glow
Vitamin C

Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Cheer Up 30
Eksfoljues kimik (6% AHA+BHA) kunder Pikave te zeza, Njollave kafe dhe atyre te Akneve
30ml

13 
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

25.30 
Best
Seller

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

22 
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

35 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

17 
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

12 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

12 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Happier Barrier
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 0.1% Ceramide per lekura qe anojne nga e thata
50ml

14 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Hydration Station
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

13 
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

26.50 
Best
Seller

Altruist
Invisible Sunspray SPF50
SPF50 ne forme Spray e pershtatshme per riaplikim siper Make-Up
200ML

8.50 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Jelly Joker
Lares i Bute

Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

12 
Best
Seller

Skintegra
Lunar
Hidratues
50ml

24.50 
Best
Seller

Skintegra
Lunar Concentrate
Serum i perqendruar me peptide
15ml

20 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Mighty Melt
Lares Balm

Balm pastrues i bute per te hequr papastertite rezistente ndaj ujit (waterproof)
100ml

16 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

17 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 
Best
Seller

SkinLick
Skinlick KINDWASH
Lares i bute per fytyren
200ml

13 
Best
Seller

Skintegra
Solar II
Krem dite me SPF50 dhe PPD 49
50ml

34 
Best
Seller

Skintegra
Sphynx
Serum per syte antirrudhe
19ml

27.50 
Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

6.50 
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

25 
Best
Seller

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

11 
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19