Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / Skinlick KINDWASH Lares i bute per fytyren 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / Skinlick KINDWASH Lares i bute per fytyren 200ml

Skinlick KINDWASH Lares i bute per fytyren 200ml

11.05 

Skinlick Kindwash Cica Cleanser përmban një kombinim përbërësish të butë për një përvojë të butë pastrimi të fytyrës.
E formuluar me ekstrakt Cica dhe proteinë tërshërë, tekstura me xhel qumështor i Kindwash Cica Cleanser e mban lëkurën të hidratuar dhe të butë. Përbërësit pastrues që nuk thahen largojnë papastërtitë e grumbulluara dhe gjurmët e make-up-it, duke mbështetur gjithashtu funksionin pengues të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar. Asnjë parfum.

11.05 

In stock

E butë për lëkurën dhe mjedisin.
Paketim plotësisht i riciklueshëm, i prodhuar me metodën PCR (50%).*
*Metoda e prodhimit të ricikluar pas konsumatorit është një nga metodat më të qëndrueshme të prodhimit të paketimeve, duke qenë se përdor materiale të ricikluara paraprake në prodhimin e ambalazheve të reja.
PRODUCT TYPE Milky gel facial cleanser with Cica
SKIN TYPES All skin types
SPECIFICATION Cica extract and oat proteins
PH 5.5
SCENT AND TEXTURE Perfume-free, milky gel texture
PACKAGING Recyclable tube (50% PCR), 200 ml

#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.