Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Mattifying make-up base Bazë matifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme me efekt bluring të poreve 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Mattifying make-up base Bazë matifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme me efekt bluring të poreve 30ml

Mattifying make-up base

Një bazë grimi mattifikuese për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuara. Redukton dukshmërinë e poreve dhe garanton një finish mat afatgjatë. Zbut lëkurën dhe përmirëson jetëgjatësinë e grimit.

16 

16 

In stock

Ne duam që kozmetika jonë të ndihet sikur po provoni bizhuteritë tuaja të preferuara, duke plotësuar linjat e bukura të fytyrës dhe buzëqeshjen tuaj, duke shtuar një prekje hijeshie pa e lënë mënjanë bukurinë tuaj natyrore. Kjo është arsyeja pse ne krijuam një bazë grimi të dedikuar për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar. Garanton një efekt të fortë mat, zbut lëkurën, përmirëson elasticitetin dhe shtrëngimin e saj. Vitamina E parandalon thatësinë dhe shtrëngimin e tepërt të lëkurës. Primeri përmirëson gjendjen e lëkurës dhe e ushqen atë, duke siguruar bazën perfekte për bazën dhe produkte të tjera kozmetike.

  • Një bazë grimi mat për lëkurë të yndyrshme dhe mikse,
  • Parandalon shkëlqimin e lëkurës dhe garanton një efekt të fortë, mat,
  • Zbut poret, zvogëlon dukshmërinë e tyre dhe barazon lëkurën,
  • Vitamina E ka veti hidratuese dhe parandalon tharjen dhe shtrëngimin e lëkurës,
  • Formulë e lehtë për tu aplikuar, pa vaj,
  • Përmirëson ndjeshëm shtrëngimin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës,
  • Vjen në një kuti të përshtatshme dhe praktike.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.