Duke treguar 47 rezultate

-15%

Altruist
Primer SPF50
Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB
30ml

11.90 
-15%

Paese Makeup
Bamboo Powder
Pudër matifikuese transparente
5g

8.50 
-15%

Paese Makeup
Barley Beauty Powder
Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës
10g

9.35 
-15%
01 Ivory
02 Beige
03 Natural

Paese Makeup
BB Cream
BB Cream me Acid Hialuronik për hidratim të thellë
30ml

11.90 
-15%
37 Brocad
38 Brocad
41 Mate
+3

Paese Makeup
Blush with argan oil
Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave
4g

7.65 
-15%
01 Jasny Bez
02 Natural
03 Beige

Paese Makeup
Clair Concealer
Korrektor për zbehjen e rrathëve të zinj
6g

8.50 
-15%
300C Porcelain
300N Vanilla
301C Nude
+4

Paese Makeup
Collagen Moisturizing Foundation
Fondatine (Pudër e lëngshme) me finish natyral me përmbajtje kolagjeni antirrudhë & hidratuese
30ml

12.75 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Correcting Make-up Base
Bazë makeup korrigjuese e imperfeksioneve (skuqjeve, akneve, njollave)
30ml

13.60 
-15%
01
02
03

Paese Makeup
Creamy Blush
Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues
4g

12.75 
-15%
01 Chlodny
02 Cieply

Paese Makeup
Creamy Bronzer
Bronzer kremoz që perhapet shume lehte në lëkure duke krijuar kontur natyral
12g

13.60 
-15%

Paese Makeup
Creamy Highlighter
Highlighter kremoz që i dhuron lëkurë shkëlqim dhe pamje të shëndetshme
4g

11.90 
-15%
1N Ivory
2W Beige
3N Sand
+2

Paese Makeup
DD cream Daily Defense
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me mbulim mesatar, finish natyral & SPF30
30ml

15.30 
-15%
500W Light Beige
501C True Beige
502W Natural Beige

Paese Makeup
Expert matt foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) profesionale me mbulim maksimal dhe finish mat
30ml

16.15 
-15%
11 Light Beige
12 Natural Beige
13 Golden Beige

Paese Makeup
Glowing Powder
Pudër e presuar me efekt qe zbeh imperfeksionet dhe me efekt shkëlqyes
10g

11.90 
-15%
10 Light Beige
20 Natural

Paese Makeup
Hi Rice! Coloured Rice Powder
Pudër matifikuese me ngjyrë dhe balancuese e yndyës (jo-komedogjenike) për makeup
10g

10.20 
-15%

Paese Makeup
High Definition
Pudër transparente, hidratuese dhe që ndricon lëkurën me permbajtje Vit. A & E
7g

9.35 
-15%

Paese Makeup
Hydrobase Under Eyes
Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey)
22ml

16.15 
-15%

Paese Makeup
Hydrobase Under Make-up
Bazë super hidratuese me efekt mbushës të rrudhave te imta
30ml

15.30 
-15%
1C Warm Beige
2C Natural
3C Golden Beige
+1

Paese Makeup
Illuminating Covering Powder
Pudër e presuar me mbulim të lartë dhe efekt hidratues
9g

9.35 
-15%

Paese Makeup
Illuminating make-up base
Bazë makeup me efekt ndriçues për lëkurat pa jetë dhe pa shkelqim
30ml

13.60 
-15%
100 Porcelain
101 Warm Beige
102 Natural
+1

Paese Makeup
Lifting Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese, rigjeneruese dhe antirrudhë me efekt lifting
30ml

16.15 
-15%
0 Nude
0.5 Ivory
01 Light Beige
+6

Paese Makeup
Long Cover Fluid
Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese me mbulim të plotë me Vit. A, C & E
30ml

12.75 
-15%
30 Porcelain
31 Warm Beige
32 Natural
+1

Paese Makeup
Lush Satin Multivitamin Brightening Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me finish mat dhe multivitamina për efekt zbardhues
30ml

15.30 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Mattifying make-up base
Bazë matifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme me efekt bluring të poreve
30ml

13.60 
-15%

Paese Makeup
MINERALS Moisturizing Hydrating Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale, mikse dhe të yndyrshme
30ml

14.45 
-15%

Paese Makeup
MINERALS Nourishing Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale dhe të thata
30ml

14.45 
-15%

Paese Makeup
Moisturising micellar water
Pastrues makeupi waterproof që lë lëkurën e hidratuar
210ml

6.80 
-15%
01 Light Beige
02 Natural Beige
03 Golden Beige

Paese Makeup
Nanorevit Brightening Concealer
Korrektor që zbeh linjat dhe rrathët e zinj
8.5g

11.90 
-15%

Paese Makeup
Nanorevit Contour Duo
Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim
4.5g

16.15 
-15%

Paese Makeup
Nanorevit Glow Duo Effect
Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave
4.5g

16.15 
-15%
40 Light Pink
41 Light Gold / Transparent

Paese Makeup
Nanorevit Lip Care Primer
2në1 Lipstic, Balm hidratues & Bazë buzëkuqi
2.2g

10.20 
-15%
1.5 Nude
02 Porcelain
2.5 Sand Beige
+4

Paese Makeup
Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me teknologji nanorevit për hidratim, rigjenerim dhe antirrudhë
30ml

19.55 
-15%
300W Peach
301N Dusty Rose
302C Mallow

Paese Makeup
PAESE MINERALS – Mineral blush
Blush mineral për të gjitha tipet e lëkurave. përfshirë edhe me të ndjeshmet
6g

14.45 
-15%
200N Light Beige
201W Beige
202W Natural
+2

Paese Makeup
PAESE MINERALS Illuminating mineral foundation
Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat normale dhe të thata (edhe ato te ndjeshmet)
7g

14.45 
-15%
400N Light
401C Medium

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral Bronzer
Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave
7g

14.45 
-15%

Paese Makeup
Paese minerals Mineral highlighter
Highlighter që jep shkëlqim dhe jetë dhe në lëkurat më të ndjeshme
6g

14.45 
-15%
100N Light Beige
101W Beige
102W Natural
+2

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral mattifying foundation
Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat mikse dhe të yndyrshme
7g

14.45 
-15%

Paese Makeup
Puff Cloud Face Powder
Pudër fiksuese e makeupit me finish natyral (ngjyrë beige e lehtë)
7g

12.75 
-15%

Paese Makeup
Puff Cloud Under Eye Powder
Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues
5.3g

11.05 
-15%

Paese Makeup
Rice Powder
Pudër matifikuese transparente me efekt qetësues ndaj skuqjeve
10g

8.50 
-15%
01 Vanilla
02 Ivory
03 Beige
+1

Paese Makeup
Run for Cover Concealer
Korrektor me mbulim të plotë që zbeh rrathët e zinj dhe rrudhat
9ml

9.35 
-15%
01 Light
02 Medium

Paese Makeup
Self Glow Bronzer
Konturimi ideal i fytyrës me efekt sun kissed
6g

15.30 
-15%

Paese Makeup
Self Glow Highlighter
Ndricimi ideal i lëkurës me formulë wet/dry
6g

15.30 
-15%
1A Warm Beige
3A Golden Beige
5A Natural
+1

Paese Makeup
Semi-transparent Matte Powder
Pudër matifikuese me Vit. C e cila fikson makeup gjatë ditës
9g

8.50 
-15%

Paese Makeup
Smoothing make-up base
Bazë makeup super hidratuese me Vit. E për lëkurat normale, të thata dhe të ndjeshme
30ml

13.60 
-15%
Body
Bronzed
Opal

Paese Makeup
Wonder Glow Liquid Highlighter
Highlighter liquid për shkëlqim intensiv falë "Pearl Powder"
20ml

18.70 
-15%

Paese Makeup
Wonder Loose Highlighter
Highlighter ndriçues në trajtë pluhuri
3.5g

8.50