Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Hydrobase Under Eyes Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey) 22ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Hydrobase Under Eyes Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey) 22ml

Hydrobase Under Eyes Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey) 22ml

19 

Ne kemi krijuar Hydrobase under Eye – një produkt unik i dedikuar për zonën e syve. Aplikohet rregullisht, e bën lëkurën rreth syve të duket e freskët dhe rrezatuese dhe vetë pamjen më të shndritshme.

19 

In stock

Duke qenë se Hydrobase under makeup doli të ishte një sukses i madh, na ka motivuar të shkojmë një hap më tej.
Lëkura rreth syve është shumë delikate, e ndjeshme dhe shumë më e hollë se lëkura në fytyrën tuaj.
Ky krem bazë i pasur me përbërës aktivë ofron një kujdes gjithëpërfshirës të lëkurës rreth syve. Përbërësi kryesor i tij është kompleksi Eye’fective™, i cili përmban ekstrakte nga lulet e bardha të murrizit dhe jaseminit arab, gjithashtu:

  • ndriçon rrathët e errët poshtë syve,
  • ngre qepallën e sipërme,
  • zvogëlon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave,
  • siguron efektin e lëkurës së përsosur.

Është konfirmuar nga një laborator i pavarur se Hydrobase poshtë syve redukton rrudhat rreth syve me 10% dhe ndriçon hijet nën sy me pothuajse 7%, pas vetëm 3 javësh përdorimi.
Kjo formulë e zhvilluar nga ne, është bazuar në shumë përbërës të dobishëm dhe natyralë:

  • vaji i bajames së ëmbël – i pasur me vitamina A, E, D dhe grupi B, funksionon mirë në kujdesin gjithëpërfshirës të të gjitha llojeve të lëkurës;
  • gjalpi i kafesë – stimulon dhe mbron – krijon një shtresë që parandalon avullimin e ujit nga epiderma. Kafeina që përmbahet në të vonon procesin e plakjes së lëkurës dhe parandalon ënjtjen;
  • Uji bergamot – relakson dhe siguron efektin e lëkurës së përsosur.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.