Duke treguar 16 rezultate

20%
Best
Seller

BODY+ME
Anti-aging body treatment
Trajtim i fuqishëm antirrudhë me 0,1% Retinal, 4% Glicerinë dhe 0.5% Allantoin për qafën, dekoltenë, duart dhe gjithë trupin
300ml

13.60 
20%

BODY+ME
Antioxidant body cleanser
Larës antioksidant me 2% ekstrakt trëndafili, 0.1% Koenzimë Q10 dhe 0.15% Vitamin E
300ml

6.40 

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

Out of stock

Altruist
Hand Repair Cream
Krem hidratues per duart me 10% urea
75ml

20%

BODY+ME
Problem solving body treatment
Trajtues i fuqishëm për balancimin e sebumit (yndyrës) me 2% Niacinamide, 2%MSM dhe 0.5% Zinc PCA
300ml

11.20 
20%
Best
Seller

BODY+ME
Problem-solving body cleanser with 2%BHA
Larës trajtues per aknet e trupit dhe pikat e zeza me 2%BHA (Ac. Salicilik) dhe 0.5%PHA (Glukonolaktone)
300ml

6.40 
20%
Best
Seller

BODY+ME
Radiance-enhancing body cleanser
Larës kundër njollave dhe linjave me perqendrim te larte acidesh eksfoljuese AHA (7% Ac. Lactic, 1% Ekstrakt Kamomili dhe 0.2% Pantenol)
300ml

6.40 
20%

BODY+ME
Skin soothing body cleanser
Larës me ekstrakt 2% Garden Hyspo, 0.15% Vaj Jojoba dhe .01% Pantenol
300ml

6.40 
20%
Best
Seller

BODY+ME
Skin soothing body treatment
Krem ultra hidratues dhe qetësues për lëkurat shumë të thata, te irrituara ose me dermatitit, ekzema dhe psoriazis me 15% Urea, 3% Ceramide Complex dhe 0.15% Vit. E
300ml

11.20 

SkinLick
Skinlick NUDE365 Cream
Krem trupi
200ml

12 

SkinLick
Skinlick NUDE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

12 

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Cream
Krem trupi
200ml

12 

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

12 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 
Out of stock

Acnemy®
ZITBODY®
Xhel larës i dedikuar për aknet & pikat e zeza në trup
200ml

16 

Provo Body+Me me 20% Zbritje