Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick NUDE365 Cream Krem trupi 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick NUDE365 Cream Krem trupi 200ml

Skinlick NUDE365 Cream Krem trupi 200ml

10.20 

Skinlick Nude365 Essential Cream është një krem i pasur për lëkurën e thatë që kombinon tre ceramide kryesore me gjalpë shea, vaj bajame të ëmbël dhe panthenol. Asnjë parfum.
Ceramidet janë lipide, të rëndësishme për ruajtjen e lagështisë dhe elasticitetit natyral të lëkurës. Ceramidet mbrojnë dhe rivendosin lëkurën e thatë, ruajnë lagështinë dhe reduktojnë irritimin e lëkurës të shkaktuar nga thatësia. Kremi Nude365 është një zgjedhje e shkëlqyer pas dushit, depilimit dhe luftimit të lëkurës me luspa. Tekstura kremoze e Nude365 Essential Cream e mban lëkurën të ushqyer, të butë dhe të zhdërvjellët gjatë gjithë ditës. Përthithje e shpejtë pa ndjesi ngjitëse. Formulë pa parfum, e përshtatshme për lëkurë shumë të ndjeshme.

10.20 

Kujdesuni për lëkurën dhe mjedisin tuaj – zgjidhni Nude365!
Paketim plotësisht i riciklueshëm, i prodhuar me metodën PCR (50%).*
*Metoda e prodhimit të ricikluar pas konsumatorit është një nga metodat më të qëndrueshme të prodhimit të paketimeve, duke qenë se përdor materiale të ricikluara paraprake në prodhimin e ambalazheve të reja.
PRODUCT TYPE Perfume-free rich body cream for dry skin
SKIN TYPES Dry and dehydrated skin
SPECIFICATION Three key ceramides combined with panthenol, sweet almond oil and shea butter
PH 6.5
SCENT AND TEXTURE Perfume-free, thick, creamy texture
PACKAGING Recyclable tube (50% PCR), 200 ml

#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.