Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick NUDE365 Lotion Locion Trupi 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick NUDE365 Lotion Locion Trupi 200ml

Skinlick NUDE365 Lotion Locion Trupi 200ml

10.20 

Locioni i koncentruar Skinlick Nude365 është një locion thelbësor trupi me panthenol, niacinamide dhe acid hialuronik. Asnjë parfum.
Formula unike dhe e lehtë me një përqendrim të lartë të përbërësve hidratues hidraton intensivisht, ruan elasticitetin e lëkurës dhe ka një efekt qetësues. Locioni Nude365 nuk përmban parfum, prandaj rekomandohet për lëkurë të ndjeshme. Struktura e lëngshme siguron hidratim të përthithshëm të shpejtë pa një ndjenjë të vazhdueshme të rëndë ose ngjitëse në lëkurën tuaj. Rekomandohet për kujdesin e përditshëm të lëkurës normale në të thatë, veçanërisht pas depilimit ose dushit. Losioni Nude365 e lë lëkurën të lëmuar dhe me shkëlqim.

10.20 

Take care of your skin and the environment – choose Nude365!

Fully recyclable packaging, produced by the PCR method (50%).*

*The post-consumer recycled production method is one of the most sustainable methods of package production, seeing as it uses preexisting, recycled materials in the production of new packaging.

PRODUCT  Perfume-free, fast absorbing body lotion for normal to dry skin
SKIN TYPES Normal do dry skin
SPECIFICATION Complex of panthenol, niacinamide and hyaluronic acid
PH 6.5
SCENT AND TEXTURE Perfume-free, light, non-sticky texture
PACKAGING
Recyclable tube (50% PCR), 200 ml

#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.