Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick ROUGE365 Cream Krem trupi 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick ROUGE365 Cream Krem trupi 200ml

Skinlick ROUGE365 Cream

Skinlick Rouge365 Essential Cream është një krem i pasur trupi për lëkurë të thatë me ceramide, panthenol dhe nota aromatike ROUGE365 të pluhurit, bajames dhe luleve të bardha.
Ceramidet janë lipide të rëndësishme për ruajtjen e lagështirës dhe elasticitetit natyral të lëkurës. Ceramidet mbrojnë dhe rivendosin lëkurën, si dhe ruajnë lagështinë dhe reduktojnë thatësinë e lëkurës. Tekstura kremoze dhe e trashë e Rouge365 Essential Cream e mban lëkurën të ushqyer, të butë dhe të zhdërvjellët gjatë gjithë ditës.
Profili i aromës ROUGE365: qelibar me lule – pluhur

12 

12 

Top notes Almond, jasmine, ylang ylang
Middle notes Amber, iris, peach, rose
Dry-down note Musk, sandalwood, vanilla

 

Për shkak të aromës në formulë, linja ROUGE365 nuk rekomandohet për lëkurë të ndjeshme dhe lëkurë të prirur ndaj alergjive ndaj vajrave esencialë ose përbërësve të parfumuar. Për lëkurë të ndjeshme rekomandojmë linjën trupore NUDE365.
Aromatik dhe i butë – e dua lëkurën time ashtu!
Paketim plotësisht i riciklueshëm, i prodhuar me metodën PCR (50%).*
*Metoda e prodhimit të ricikluar pas konsumatorit është një nga metodat më të qëndrueshme të prodhimit të paketimeve, duke qenë se përdor materiale të ricikluara paraprake në prodhimin e ambalazheve të reja.
#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.