Duke treguar 16 rezultate

25%
Best
Seller

BODY+ME
Anti-aging body treatment
Trajtim i fuqishëm antirrudhë me 0,1% Retinal, 4% Glicerinë dhe 0.5% Allantoin për qafën, dekoltenë, duart dhe gjithë trupin
300ml

Original price was: 17 €.Current price is: 12.75 €.
25%

BODY+ME
Antioxidant body cleanser
Larës antioksidant me 2% ekstrakt trëndafili, 0.1% Koenzimë Q10 dhe 0.15% Vitamin E
300ml

Original price was: 8 €.Current price is: 6 €.

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

Out of stock

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

Out of stock

Altruist
Hand Repair Cream
Krem hidratues per duart me 10% urea
75ml

25%

BODY+ME
Problem solving body treatment
Trajtues i fuqishëm për balancimin e sebumit (yndyrës) me 2% Niacinamide, 2%MSM dhe 0.5% Zinc PCA
300ml

Original price was: 14 €.Current price is: 10.50 €.
25%
Best
Seller

BODY+ME
Problem-solving body cleanser with 2%BHA
Larës trajtues per aknet e trupit dhe pikat e zeza me 2%BHA (Ac. Salicilik) dhe 0.5%PHA (Glukonolaktone)
300ml

Original price was: 8 €.Current price is: 6 €.
25%
Best
Seller

BODY+ME
Radiance-enhancing body cleanser
Larës kundër njollave dhe linjave me perqendrim te larte acidesh eksfoljuese AHA (7% Ac. Lactic, 1% Ekstrakt Kamomili dhe 0.2% Pantenol)
300ml

Original price was: 8 €.Current price is: 6 €.
25%

BODY+ME
Skin soothing body cleanser
Larës me ekstrakt 2% Garden Hyspo, 0.15% Vaj Jojoba dhe .01% Pantenol
300ml

Original price was: 8 €.Current price is: 6 €.
25%
Best
Seller

BODY+ME
Skin soothing body treatment
Krem ultra hidratues dhe qetësues për lëkurat shumë të thata, te irrituara ose me dermatitit, ekzema dhe psoriazis me 15% Urea, 3% Ceramide Complex dhe 0.15% Vit. E
300ml

Original price was: 14 €.Current price is: 10.50 €.

SkinLick
Skinlick NUDE365 Cream
Krem trupi
200ml

12 
25%

SkinLick
Skinlick NUDE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

Original price was: 12 €.Current price is: 9 €.

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Cream
Krem trupi
200ml

12 

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

12 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 
Out of stock

Acnemy®
ZITBODY®
Xhel larës i dedikuar për aknet & pikat e zeza në trup
200ml

16 

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje