Duke treguar 9 rezultate

-15%
Best
Seller
Out of stock

BODY+ME
Anti-aging body treatment
Trajtim i fuqishëm antirrudhë me 0,1% Retinal, 4% Glicerinë dhe 0.5% Allantoin për qafën, dekoltenë, duart dhe gjithë trupin
300ml

14.45 
-15%

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

6.80 
-15%

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

6.80 
-15%
Out of stock

BODY+ME
Problem solving body treatment
Trajtues i fuqishëm për balancimin e sebumit (yndyrës) me 2% Niacinamide, 2%MSM dhe 0.5% Zinc PCA
300ml

11.90 
-15%
Best
Seller
Out of stock

BODY+ME
Skin soothing body treatment
Krem ultra hidratues dhe qetësues për lëkurat shumë të thata, te irrituara ose me dermatitit, ekzema dhe psoriazis me 15% Urea, 3% Ceramide Complex dhe 0.15% Vit. E
300ml

11.90 
-15%

SkinLick
Skinlick NUDE365 Cream
Krem trupi
200ml

10.20 
-15%

SkinLick
Skinlick NUDE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

10.20 
-15%

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Cream
Krem trupi
200ml

10.20 
-15%

SkinLick
Skinlick ROUGE365 Lotion
Locion Trupi
200ml

10.20