Duke treguar 12 rezultate

Best
Seller

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

18.80 

TRANSPARENT Lab
Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

14 
Best
Seller

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

22 

Altruist
Cleansing Foam
Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume
150ml

Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

12 

Geek & Gorgeous
Mini Jelly Joker
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
50ml

Out of stock

Elyn’s Lab
MUST HAVE
Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate
100ml

Out of stock

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING CLEANSER
Lares Peeling
150ml

13 

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

14 
Best
Seller

SkinLick
Skinlick KINDWASH
Lares i bute per fytyren
200ml

13 

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

10 
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

11 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.