Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / PHA SOFT PEELING CLEANSER Lares Peeling 150ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Lares / PHA SOFT PEELING CLEANSER Lares Peeling 150ml

PHA SOFT PEELING CLEANSER Lares Peeling 150ml

11.05 

Një pastrues eksfoliues për të gjitha llojet e lëkurës? Po, ekziston! PHA Soft Peeling Cleanser është pastrues ideal për të pastruar dhe eksfoluar butësisht të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet, pa tharë apo ndryshuar ekuilibrin natyral të lëkurës.

Përbërësit kryesorë të tij përfshijnë 5% Gluconolactone, një acid polihidroksi (PHA) që eksfolon butësisht lëkurën dhe largon papastërtitë duke ofruar përfitime kundër plakjes pa shkaktuar thatësi ose rrëshqitje të lëkurës. Formula e tij përmban gjithashtu 1% Acid Salicilik për të trajtuar dhe parandaluar shpërthimet e akneve.

11.05 

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë që është në kërkim të një eksfoljimi të lehtë

Lloji i lëkurës: Lëkurë mikse/e yndyrshme me tendencë akneike

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

Perberesit kryesore:

5% Glycerin
2% Salicylic Acid
1% Amino Acid Complex

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet