Home / Shop / Best Sellers / Anti Redness & Pigmentation SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Best Sellers / Anti Redness & Pigmentation SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre 30ml

Anti Redness & Pigmentation SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre 30ml

12.75 

Altruist Anti-Redness and Pigmentation është një hidratues dhe krem dite me ngjyrë të gjelbër; formuluar veçanërisht për lëkurë të mbindjeshme dhe të prirura ndaj skuqjes, duke ofruar përmirësim të menjëhershëm, të butë dhe afatgjatë të tonalitetit të lëkurës.
Kombinon teknologjinë e korrektimit të skuqjes me kompleksin aktiv të bimëve që zvogëlon skuqjen.
Rezultati është një lëkurë me një ngjyrë të njëtrajshme bezhë e lehtë.

12.75 

Altruist Anti-Redness and Pigmentation është një hidratues dhe krem dite me ngjyrë të gjelbër; formuluar veçanërisht për lëkurë të mbindjeshme dhe të prirura ndaj skuqjes, duke ofruar përmirësim të menjëhershëm, të butë dhe afatgjatë të tonalitetit të lëkurës.
Kombinon teknologjinë e korrektimit të skuqjes me kompleksin aktiv të bimëve që zvogëlon skuqjen.
Rezultati është një lëkurë me një ngjyrë të njëtrajshme bezhë e lehtë.
– SPF 50.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

udhëzime mbi përdorimin:

Mund të përdoret për të neutralizuar skuqjen dhe për të njëtrajtësuar tonin e lëkurës, duke reduktuar pigmentimin e mëtejshëm. Për përfitim maksimal, ky produkt duhet të përdoret çdo ditë, gjatë gjithë vitit.
Masazhojeni butësisht në fytyrë, në qafë dhe dekolte derisa të arrihet një ton i njëtrajtshëm i lëkurës.
Mund të përdoret si fondatintë.
Përdorni dy shtresa nëse është e nevojshme për një ngjyrë më të thellë.
Riaplikoheni gjatë gjithë ditës nëse është e nevojshme, veçanërisht pas fshirjes, djersitjes ose notit/kontaktit me ujin, për të siguruar mbrojtjen optimale.

Lista e plotë e përbërësve:

Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Stearate, Titanium Dioxide, Octocrylene, Glycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Butylene Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide (nano), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, CI 77492, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Tris-Biphenyl Triazine (nano), Ethylhexyl Triazone, Ruscus Aculeatus Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract,  Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Yeast Protein, Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Aminomethyl Propanol, Escin, Ammonium Glycyrrhizate, Triethyl Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Decyl Glucoside, Simethicone, Alumina, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Disodium Phosphate, Piroctone Olamine, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Silver Chloride, CI 42090 CI 47005, CI 77499, CI 77491

#Altruist #KremKunderDiellit #SPF #Sunscreen #KremFaktorMbrojtes

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet