Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / SPF / INVISIBLE SUNSCREEN SPF50+ SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45) 100ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / SPF / INVISIBLE SUNSCREEN SPF50+ SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45) 100ml

INVISIBLE SUNSCREEN
SPF50+ SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45) 100ml

25 

Mbroni lëkurën tuaj me INVISIBLE SUNSCREEN SP50+, kremin e padukshëm të fytyrës që ofron mbrojtje të lartë UV dhe e mban lëkurën të hidratuar dhe rrezatuese.

Me përfitime përtej kremrave të zakonshëm të diellit, ai ofron mbrojtje maksimale kundër UVA, UVB, IR + HEVL (drita blu). Por ka edhe më shumë… formula e avancuar shumëfunksionale e INVISIBLE SUNCRREEN SPF50+, përmban përbërës aktivë që përforcojnë barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe ofrojnë veprim antioksidues (VItamin C & VItamin E) për të ndihmuar në parandalimin e dëmtimit nga dielli dhe shenjat e plakjes.

25 

Mbroni lëkurën tuaj me INVISIBLE SUNSCREEN SP50+, kremin e padukshëm të fytyrës gjithëpërfshirëse të përditshme që ofron mbrojtje të lartë UV dhe e mban lëkurën të hidratuar dhe rrezatuese.

 

Vitamina C-Tetra ofron të gjithë fuqinë e saj antioksiduese, ndriçon dhe rigjallëron lëkurën. Formula e SPF përmban gjithashtu vitaminë E për të rritur efikasitetin antioksidues dhe Ceramide për të ndihmuar në forcimin e barrierës së lëkurës, duke mbrojtur lëkurën tuaj nga faktorët e jashtëm dhe duke riparuar dëmtimet nga dielli.

Më e mira nga të gjitha? Tekstura e saj e padukshme, ultra e lehtë me një dry touch, përthithet shpejt, duke lënë një finish natyral, prej velvet, pa ndjesi yndyre apo white cast.

Pavarësisht nga lloji ose toni i lëkurës suaj, INVISIBLE SUNCRREEN SP50+ është i përshtatshëm për të gjitha nevojat. Përjetoni kombinimin e përsosur të mbrojtjes së avancuar nga dielli dhe kujdesit për lëkurën. Dhe mos harroni të aplikoni SPF si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.