Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Face Fluid SPF30 SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Face Fluid SPF30 SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure 50ml

Face Fluid SPF30

Krem dielli antioksidant hidratues i fytyrës me vlerësim ultra UVA me 5 yje (PPD 39). I pasuruar me vitaminë E për të parandaluar dëmtimin qelizor nga radikalet e lira të shkaktuara nga UV dhe speciet reaktive të oksigjenit. Formula është projektuar për lëkurat e ndjeshme dhe për të ndihmuar në uljen e rrezikut të kancerit të lëkurës dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.

 • Formulë e projektuar vecanërisht për lëkurat e ndjeshme.
 • Formulë antioksidante dhe hidratuese.
 • Teksturë lehtësisht e përthithshme nga lëkura.
 • Nuk ngjit.

12 

12 

Out of stock

Krem dielli antioksidant hidratues i fytyrës me vlerësim ultra UVA me 5 yje (PPD 39). Ofron mbrojtje me spektër të gjerë kundër rrezatimit UVA dhe UVB, duke tejkaluar standardet e BE-së. I pasuruar me vitaminë E për të parandaluar dëmtimin qelizor nga radikalet e lira të shkaktuara nga UV dhe speciet reaktive të oksigjenit. Formula është projektuar për lëkurat e ndjeshme dhe për të ndihmuar në uljen e rrezikut të kancerit të lëkurës dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.

 • Formulë e projektuar vecanërisht për lëkurat e ndjeshme.
 • Formulë antioksidante dhe hidratuese.
 • Teksturë lehtësisht e përthithshme nga lëkura.
 • Nuk ngjit.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

 • SPF 30.
 • Hipoalergjike.
 • Jo komedogjene.
 • Pa parfum dhe paraben.
 • Rezistent ndaj ujit.

Lista e plotë e përbërësve:

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Stearate, Octocrylene, Glycerin, Dimethicone, Niacinamide, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Panthenol, Titanium Dioxide (Nano), Tris-Biphenyl Triazine (Nano), Aminomethyl Propanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Silica, Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside, Piroctone Olamine, Butylene Glycol, Disodium Phosphate, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Silver Chloride, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Propylene Glycol

#Altruist #KremKunderDiellit #SPF #Sunscreen #KremFaktorMbrojtes

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.