Duke treguar 78 rezultate

Altruist
Primer SPF50
Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB
30ml

14 

Paese Makeup
Bamboo Powder
Pudër matifikuese transparente
5g

10 
Out of stock

Paese Makeup
Barley Beauty Powder
Pudër qe lëmon dhe njëtrajtëson tonin a lëkurës
10g

11 
01 Ivory
02 Beige
03 Natural

Paese Makeup
BB Cream
BB Cream me Acid Hialuronik për hidratim të thellë
30ml

14 
01 Glassy
02 Sultry
03 Glossy
+3

Paese Makeup
Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil
Shkëlqyes që i bën buzët të duken më të plota
3.4ml

37 Brocad
38 Brocad
41 Mate
+3

Paese Makeup
Blush with argan oil
Blush ndricues me vaj argani për hidratim dhe definim te mollëzave
4g

Out of stock

Paese Makeup
BOHO BEAUTY Eyebrow and Eyeliner Brush 302 ANGLED LINER
Furçë me fije të holla për precision maksimal
1 Copë

10 
Out of stock

Paese Makeup
BOHO BEAUTY Foundation brush 125V PETIT FOUNDATION
Furça ideal me fije të buta për aplikimin perfekt të pudrave të lëngshme dhe të thata
1 Copë

15 

Paese Makeup
BOHO BEAUTY Makeup Sponge Cut Lilac & Rose
Blender perfek për produktet e lëngshme (Puder, Blush, Bronzer, Highlighter)
1 Copë

10 

Paese Makeup
BOHO BEAUTY SHORT BLENDING BRUSH 235V
Furçë për përhapjen perfekte te hijeve të syve
1 Copë

11 
01 Taupe
02 Blonde
03 Brunnette
+1

Paese Makeup
Brow Couture Pomade
Pomadë e pigmentuar rezistente ndaj ujit që definon formën dhe fijet e munguara të vetullës tuaj
4.5g

12 

Paese Makeup
Brow Styling Soap Browstory
Sapun stilues për vetulla që zgjat gjithë ditë si në çastin e parë të aplikimit
8g

Paese Makeup
Cheeky Mascara
Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët
9ml

14 
01 Jasny Bez
02 Natural
03 Beige

Paese Makeup
Clair Concealer
Korrektor për zbehjen e rrathëve të zinj
6g

10 

Paese Makeup
Cold crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

18 
300C Porcelain
300N Vanilla
301C Nude
+4

Paese Makeup
Collagen Moisturizing Foundation
Fondatine (Pudër e lëngshme) me finish natyral me përmbajtje kolagjeni antirrudhë & hidratuese
30ml

15 

Paese Makeup
Correcting Make-up Base
Bazë makeup korrigjuese e imperfeksioneve (skuqjeve, akneve, njollave)
30ml

16 
01
02
03

Paese Makeup
Creamy Blush
Blush kremoz me ngjyra vibrante dhe shumë hidratues
4g

15 
01 Chlodny
02 Cieply

Paese Makeup
Creamy Bronzer
Bronzer kremoz që perhapet shume lehte në lëkure duke krijuar kontur natyral
12g

16 

Paese Makeup
Creamy Highlighter
Highlighter kremoz që i dhuron lëkurë shkëlqim dhe pamje të shëndetshme
4g

14 
1N Ivory
2W Beige
3N Sand
+2

Paese Makeup
DD cream Daily Defense
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me mbulim mesatar, finish natyral & SPF30
30ml

18 
Out of stock

Paese Makeup
Dreamily Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish me shkëlqim
12g

18 
500W Light Beige
501C True Beige
502W Natural Beige

Paese Makeup
Expert matt foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) profesionale me mbulim maksimal dhe finish mat
30ml

19 

Paese Makeup
Eyegasm Mascara with conditioner
Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit
8ml

16 
Out of stock
01 Black
02 Brown

Paese Makeup
Eyeliner Eyegasm
Linja perfekte me finish mat dhe rezistente ndaj ujit
4ml

11 

Paese Makeup
Eyes on Mascara
"Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E
8ml

16 
802
805

Paese Makeup
Eyeshadow Dancing Queen
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

300 Quartz
302 Coins
303 Platinum
+5

Paese Makeup
Foil Effect Eyeshadows
Hija perfekte për look rrëzëllitës në mbrëmje
3.2g

11 Light Beige
12 Natural Beige
13 Golden Beige

Paese Makeup
Glowing Powder
Pudër e presuar me efekt qe zbeh imperfeksionet dhe me efekt shkëlqyes
10g

14 
10 Light Beige
20 Natural

Paese Makeup
Hi Rice! Coloured Rice Powder
Pudër matifikuese me ngjyrë dhe balancuese e yndyës (jo-komedogjenike) për makeup
10g

12 

Paese Makeup
High Definition
Pudër transparente, hidratuese dhe që ndricon lëkurën me permbajtje Vit. A & E
7g

11 

Paese Makeup
Hydrobase Under Eyes
Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey)
22ml

19 

Paese Makeup
Hydrobase Under Make-up
Bazë super hidratuese me efekt mbushës të rrudhave te imta
30ml

18 
1C Warm Beige
2C Natural
3C Golden Beige
+1

Paese Makeup
Illuminating Covering Powder
Pudër e presuar me mbulim të lartë dhe efekt hidratues
9g

11 

Paese Makeup
Illuminating make-up base
Bazë makeup me efekt ndriçues për lëkurat pa jetë dhe pa shkelqim
30ml

16 
601
602
604
+4

Paese Makeup
Kashmir Eyeshadows Matte
Hije për sy me finish kashmir për makeupin e përditshëm
2.65g

100 Porcelain
101 Warm Beige
102 Natural
+1

Paese Makeup
Lifting Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese, rigjeneruese dhe antirrudhë me efekt lifting
30ml

19 

Paese Makeup
Liloosh Mascara
Efekt volumizues me vetëm një furçë
10.5ml

14 
00 Base
10
13
+16

Paese Makeup
Lipstick with Argan Oil
Ngjyra të plota, intense dhe me shkëlqim për një efekt WOW
4.3g

10 
0 Nude
0.5 Ivory
01 Light Beige
+6

Paese Makeup
Long Cover Fluid
Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese me mbulim të plotë me Vit. A, C & E
30ml

15 
30 Porcelain
31 Warm Beige
32 Natural
+1

Paese Makeup
Lush Satin Multivitamin Brightening Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me finish mat dhe multivitamina për efekt zbardhues
30ml

18 
101 Mate
103 Mate
104 Mate

Paese Makeup
Luxus Matte Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

Paese Makeup
Mattifying make-up base
Bazë matifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme me efekt bluring të poreve
30ml

16 

Paese Makeup
Mattlicious Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish 100% mat
12g

19 
100 Naked
102 Well Red
103 Total Nude
+5

Paese Makeup
Mattologie Matte Lipstick
Formulë mat jashtëzakonisht e pigmentuar që zgjat gjithë ditën
4.3g

12 

Paese Makeup
MINERALS Moisturizing Hydrating Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale, mikse dhe të yndyrshme
30ml

17 

Paese Makeup
MINERALS Nourishing Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale dhe të thata
30ml

17 

Paese Makeup
Moisturising micellar water
Pastrues makeupi waterproof që lë lëkurën e hidratuar
210ml

01 Light Beige
02 Natural Beige
03 Golden Beige

Paese Makeup
Nanorevit Brightening Concealer
Korrektor që zbeh linjat dhe rrathët e zinj
8.5g

14 

Paese Makeup
Nanorevit Contour Duo
Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim
4.5g

19 

Paese Makeup
Nanorevit Glow Duo Effect
Pudër e presuar 2në1 (Highlighter dhe Blush universal) për të gjitha tonet e lëkurave
4.5g

19 

Paese Makeup
Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum
Serum hidratues dhe antirrudhë
30ml

20 
40 Light Pink
41 Light Gold / Transparent

Paese Makeup
Nanorevit Lip Care Primer
2në1 Lipstic, Balm hidratues & Bazë buzëkuqi
2.2g

12 
1.5 Nude
02 Porcelain
2.5 Sand Beige
+4

Paese Makeup
Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me teknologji nanorevit për hidratim, rigjenerim dhe antirrudhë
30ml

23 
232 Atacama
233 Black Canary
235 Saint Tropez
+8

Paese Makeup
Opal Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

Paese Makeup
PAESE BOHO BEAUTY MAKEUP SPONGE CANDY PINK CUT
Blender perfek për produktet e lëngshme (Puder, Blush, Bronzer, Highlighter)
1 Copë

10 
Out of stock

Paese Makeup
Paese Contour Palette
Pudër e presuar 3në1 (Highlighter, Blush dhe Bronzer) për të gjitha tonet e lëkurave
5g

12 
300W Peach
301N Dusty Rose
302C Mallow

Paese Makeup
PAESE MINERALS – Mineral blush
Blush mineral për të gjitha tipet e lëkurave. përfshirë edhe me të ndjeshmet
6g

17 

Paese Makeup
PAESE MINERALS Brush 01
Furçë me fije të buta për shkrirjen perfekte të Fondatinës (Pudrës së Lëngshme)
1 Copë

20 

Paese Makeup
PAESE MINERALS Brush 02
Furçë me fije të buta për shkrirjen perfekte të Bronzerit, Blushit dhe Highlighterit
1 Copë

20 
200N Light Beige
201W Beige
202W Natural
+2

Paese Makeup
PAESE MINERALS Illuminating mineral foundation
Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat normale dhe të thata (edhe ato te ndjeshmet)
7g

17 
400N Light
401C Medium

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral Bronzer
Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave
7g

17 

Paese Makeup
Paese minerals Mineral highlighter
Highlighter që jep shkëlqim dhe jetë dhe në lëkurat më të ndjeshme
6g

17 
100N Light Beige
101W Beige
102W Natural
+2

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral mattifying foundation
Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat mikse dhe të yndyrshme
7g

17 
Honey Blond
Soft Brown
Dark Brown
+1

Paese Makeup
Powder Browpencil
Laps pudër që plotëson mrekullisht fijet e munguara të vetullës tuaj
1.19g

11 

Paese Makeup
Puff Cloud Face Powder
Pudër fiksuese e makeupit me finish natyral (ngjyrë beige e lehtë)
7g

15 

Paese Makeup
Puff Cloud Under Eye Powder
Pudër fiksuese për zonën rreth syve me efekt sfumues dhe ndriçues
5.3g

13 

Paese Makeup
Rice Powder
Pudër matifikuese transparente me efekt qetësues ndaj skuqjeve
10g

10 
01 Vanilla
02 Ivory
03 Beige
+1

Paese Makeup
Run for Cover Concealer
Korrektor me mbulim të plotë që zbeh rrathët e zinj dhe rrudhat
9ml

11 
01 Light
02 Medium

Paese Makeup
Self Glow Bronzer
Konturimi ideal i fytyrës me efekt sun kissed
6g

18 

Paese Makeup
Self Glow Highlighter
Ndricimi ideal i lëkurës me formulë wet/dry
6g

18 
1A Warm Beige
3A Golden Beige
5A Natural
+1

Paese Makeup
Semi-transparent Matte Powder
Pudër matifikuese me Vit. C e cila fikson makeup gjatë ditës
9g

10 

Paese Makeup
Smoothing make-up base
Bazë makeup super hidratuese me Vit. E për lëkurat normale, të thata dhe të ndjeshme
30ml

16 
01 Jet Black
02 Cool Grey
03 Dark Chocolate
+3

Paese Makeup
Soft eye pencils
Laps kremoz për konturimin e syve
1.5g

Paese Makeup
The Wave long-lasting mascara
Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj
10ml

13 

Paese Makeup
Warm crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

18 
Body
Bronzed
Opal

Paese Makeup
Wonder Glow Liquid Highlighter
Highlighter liquid për shkëlqim intensiv falë "Pearl Powder"
20ml

22 

Paese Makeup
Wonder Loose Highlighter
Highlighter ndriçues në trajtë pluhuri
3.5g

10 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.