Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Foil Effect Eyeshadows Hija perfekte për look rrëzëllitës në mbrëmje 3.2g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Eye Shadows / Foil Effect Eyeshadows Hija perfekte për look rrëzëllitës në mbrëmje 3.2g

Foil Effect Eyeshadows

Hijet e syve janë një nga tendencat më të nxehta të grimit. Në laboratorin tonë, ne kemi krijuar një sërë rimelesh të bukura dhe perfekte për daljet në mbrëmje.

Kanë një teksturë kremoze dhe falë perlave të zgjedhura me kujdes ato ofrojnë efektin e dëshiruar glam.

  • Hijet e syve bëjnë përshtypje me shkëlqimin e tyre intensiv dhe ngjyrën e thellë
  • Falë perlave të zgjedhura me kujdes, ato ofrojnë një efekt folie

Për të arritur një ngjyrë intensivisht me shkëlqim, aplikoni hijet me një majë gishti ose furçë p.sh. PAESE 9P. Duke përdorur furçën e përzierjes PAESE 8P do të arrini një efekt të butë, perfekt për grimin e përditshëm.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.