Duke treguar 20 rezultate

01 Taupe
02 Blonde
03 Brunnette
+1

Paese Makeup
Brow Couture Pomade
Pomadë e pigmentuar rezistente ndaj ujit që definon formën dhe fijet e munguara të vetullës tuaj
4.5g

12 

Paese Makeup
Brow Styling Soap Browstory
Sapun stilues për vetulla që zgjat gjithë ditë si në çastin e parë të aplikimit
8g

Paese Makeup
Cheeky Mascara
Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët
9ml

14 

Paese Makeup
Cold crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

18 
Out of stock

Paese Makeup
Dreamily Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish me shkëlqim
12g

18 

Paese Makeup
Eyegasm Mascara with conditioner
Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit
8ml

16 
Out of stock
01 Black
02 Brown

Paese Makeup
Eyeliner Eyegasm
Linja perfekte me finish mat dhe rezistente ndaj ujit
4ml

11 

Paese Makeup
Eyes on Mascara
"Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E
8ml

16 
802
805

Paese Makeup
Eyeshadow Dancing Queen
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

300 Quartz
302 Coins
303 Platinum
+5

Paese Makeup
Foil Effect Eyeshadows
Hija perfekte për look rrëzëllitës në mbrëmje
3.2g

601
602
604
+4

Paese Makeup
Kashmir Eyeshadows Matte
Hije për sy me finish kashmir për makeupin e përditshëm
2.65g

Paese Makeup
Liloosh Mascara
Efekt volumizues me vetëm një furçë
10.5ml

14 
101 Mate
103 Mate
104 Mate

Paese Makeup
Luxus Matte Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

Paese Makeup
Mattlicious Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish 100% mat
12g

19 
232 Atacama
233 Black Canary
235 Saint Tropez
+8

Paese Makeup
Opal Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

Out of stock

Paese Makeup
Paese Contour Palette
Pudër e presuar 3në1 (Highlighter, Blush dhe Bronzer) për të gjitha tonet e lëkurave
5g

12 
Honey Blond
Soft Brown
Dark Brown
+1

Paese Makeup
Powder Browpencil
Laps pudër që plotëson mrekullisht fijet e munguara të vetullës tuaj
1.19g

11 
01 Jet Black
02 Cool Grey
03 Dark Chocolate
+3

Paese Makeup
Soft eye pencils
Laps kremoz për konturimin e syve
1.5g

Paese Makeup
The Wave long-lasting mascara
Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj
10ml

13 

Paese Makeup
Warm crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

18 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.