Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / EyeLiner / Eyeliner Eyegasm Linja perfekte me finish mat dhe rezistente ndaj ujit 4ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / EyeLiner / Eyeliner Eyegasm Linja perfekte me finish mat dhe rezistente ndaj ujit 4ml

Eyeliner Eyegasm

Eyeliner i lëngshëm i papërshkueshëm nga uji me një fund mat që ju lejon të vizatoni një vijë perfekte dhe u siguron qerpikëve kujdes të plotë.

  • aplikim i saktë me një linje
  • 2 në 1 eyeliner + balsam
  • efekt afatgjatë dhe rezistent ndaj njollosjes
  • formula vegane

11 

11 

Eyegasm – eyeliner i lëngshëm me balsam do të nxjerrë në pah sytë tuaj me ngjyrë intensive dhe një finish me shkëlqim. Falë formulës së lëmuar, përhapet lehtë dhe në mënyrë të përshtatshme. Furça me formë do t’ju ndihmojë të aplikoni me saktësi eyelinerin në lëkurë.

Sasia e lartë e pigmentit siguron ngjyrë intensive dhe finish jashtëzakonisht të qëndrueshëm. E disponueshme në ngjyrë ultra të zezë dhe kafe të ftohtë. Formula inovative ka rezistencë të lartë ndaj ujit, njollave dhe gërryerjes. Produkti aplikohet lehtë dhe thahet shpejt dhe falë aplikuesit të saktë ju mundëson të vizatoni një vijë të saktë.

Formula vegane është pasuruar me dy përbërës aktivë kryesorë – ekstrakti i rrënjës së gjerë dhe borzilokut  dhe stimulon rritjen e qerpikëve dhe përmirëson gjendjen e tyre duke i bërë ata të bëhen më të gjatë, më të dendur dhe më të fortë.

 

Widealash™:

  • një përbërës që përmban biotinë dhe d-panthenol i bën qerpikët më të gjatë, më të plotë dhe më të fortë,
  • mbështet rritjen e qerpikëve, duke i bërë ata të duken më të gjatë, më të trashë dhe më të fortë.

Ekstrakti i rrënjës së borzilokut:

  • kujdeset për gjendjen e mirë dhe dendësinë e qerpikëve,
  • parandalon humbjen e qerpikëve,
  • i trash ato dhe stimulon rritjen e qerpikëve.

 

Ju mund të përdorni eyeliner si gjatë grimit të përditshëm, natyral, ashtu edhe kur krijoni pamje më të guximshme dhe më ekspresive. Mund të krijoni lehtësisht grim grafik dhe të përsosur për sytë. Lëreni vetëm imagjinatën tuaj t’ju kufizojë! Përdoreni së bashku me rimelin Eyegasm për të arritur rezultatet më të mira të kujdesit për qerpikët.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.