Home / Shop / Altruist / Hidratues / Moisturising fluid Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Altruist / Hidratues / Moisturising fluid Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme 50ml

Moisturising fluid Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme 50ml

8.07 

Kremi është krijuar për të krijuar një lëkurë më rinore dhe me shkëlqim duke përdorur Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare, i cili depërton thellë në epidermë duke hidratuar dhe ushqyer intensivisht lëkurën dhe duke vepruar kundër plakjes. I pasur me glicerinë, ure dhe gjalpë shea për të rritur faktorët natyralë hidratues të lëkurës, formulimi i lehtë e bën hidratuesin perfekt të fytyrës. Mund të përdoret si krem dite ose nate.

8.07 

Kremi është krijuar për të krijuar një lëkurë më rinore dhe me shkëlqim duke përdorur Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare, i cili depërton thellë në epidermë duke hidratuar dhe ushqyer intensivisht lëkurën dhe duke vepruar kundër plakjes.
I pasuruar me glicerinë, ure dhe gjalpë shea për të rritur faktorët natyralë hidratues të lëkurës, formulimi i lehtë e bën hidratuesin perfekt të fytyrës. Mund të përdoret si krem dite ose nate.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, përfshirë dhe ato tëndjeshme.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

Lista e plotë e përbërësve:

Water, Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Dicaprylyl Carbonate, Urea, Cetearyl Alcohol, Cetyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Decylene Glycol, Potassium Lactate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Titanium Dioxide, Silver Chloride, Propylene Glycol

#Altruist

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet