Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Liloosh Mascara Efekt volumizues me vetëm një furçë 10.5ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Syte / Maskara / Liloosh Mascara Efekt volumizues me vetëm një furçë 10.5ml

Liloosh Mascara

Efekt panoramik i volumit të qerpikëve.

14 

14 

In stock

Është një mascara për vetulla që siguron një volum maksimal dhe një efekt të menjëhershëm me vetëm një vije. Aroma e saj sensuale e qelibarit dhe orkidesë së zezë e bën përdorimin e Liloosh një ritual të vërtetë të përditshëm. Furça në formën e orës së rërës, që i ngjan formës së trupit femëror, siguron volum maksimal dhe efekt panoramik. Majat unike të furçës najloni të valëzuara arrijnë në mënyrë të përsosur edhe qerpikët më të vegjël duke i bërë ata të duken më të trashë.

 

PËRBËRËSIT:

  • Substancat xhel me origjinë natyrore – qerpikët më të trashë.
  • Përzierje sintetike e dyllit të bletës – vëllim i menjëhershëm.
  • Dyll orizi – aplikim i lehtë.
  • Polimere që formojnë film: ngjitje dhe qëndrueshmëri më e mirë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.