Duke treguar 5 rezultate

-15%

Paese Makeup
Cheeky Mascara
Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët
9ml

11.90 
-15%

Paese Makeup
Eyegasm Mascara with conditioner
Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit
8ml

13.60 
-15%

Paese Makeup
Eyes on Mascara
"Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E
8ml

13.60 
-15%

Paese Makeup
Liloosh Mascara
Efekt volumizues me vetëm një furçë
10.5ml

11.90 
-15%

Paese Makeup
The Wave long-lasting mascara
Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj
10ml

11.05