Duke treguar 31 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 10 Retinal
Retinal 0.1%, Antirrudhe e avancuar per lekura te mesuara me perqendrime te larta retinoidesh
30ml

22 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 5 Retinal
Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

17 

THERAMID®
A-Retinoate
Trajtuesi me i fuqishem antirrudhe me permbajtje te larte retinoidesh qe vepron direkt ne qelizat e lekures pa nevoje per konvertim
30ml

40 

Elyn’s Lab
AGE LIMIT
Serum me 0,5% retinol ne trajte uji per te luftuar rrudhat, njollat dhe aknet
30ml

14 
Best
Seller

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

27.30 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
C-Glow Vitamin C
Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

35 

THERAMID®
COPPER PEPTIDE
Trajtim intensiv antirrudhë me 3% Copper Peptide
30ml

45 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION SERUM
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

21 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light Ac. Hialuronik
Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

12 

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich Ac. Hialuronik
Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

12 

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

17.50 
Out of stock

Skintegra
Lumion
Eksfoliant AHA + PHA
100ml

29 
Best
Seller

Skintegra
Lunar Concentrate
Serum i perqendruar me peptide
15ml

20 

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

9.50 

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

10 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 

Skintegra
Retiron 0.05
Retinal i fuqishem i enkapsuluar me efekt te shpejte antirrudhe
30ml

25 

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

32.50 
Best
Seller

Skintegra
Solar II
Krem dite me SPF50 dhe PPD 49
50ml

34 
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

22.30 

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 

Skintegra
Superba C
10% Vitamin C
30ml

26 

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

18 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.