Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / Time Reverse Beauty Sleep Mask Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik 75ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / Time Reverse Beauty Sleep Mask Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik 75ml

Time Reverse Beauty Sleep Mask

Një trajtim antirrudhë që funksionon gjatë gjumit? Po, është e mundur. Maska jonë e fytyrës pa shpëlarje jep fuqinë e saj të plotë gjatë natës, duke i falur lëkurës tuaj antioksidantë dhe duke luftuar në mënyrë efektive shenjat e plakjes. Një format komod dhe formulë efektive që do t’ju bëjë të harroni procesin e plakjes ndërsa pushoni.

18 

18 

In stock

Një trajtim antirrudhë që funksionon gjatë gjumit? Po, është e mundur. Maska jonë e fytyrës pa shpëlarje jep fuqinë e saj të plotë gjatë natës, duke i falur lëkurës tuaj antioksidantë dhe duke luftuar në mënyrë efektive shenjat e plakjes. Një format komod dhe formulë efektive që do t’ju bëjë të harroni procesin e plakjes ndërsa pushoni.

Shqetësimi i lëkurës: Lëkurë me rrudha

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës, përvec atyre sensitive

Kur aplikohet: Në rutinën e  mbrëmjes

Perberesit kryesore:

5% Niacinamide
3% ACE Complex
1% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0.02% Pure Hyaluronic Acid)
0.2% Retinol

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.