Home / Shop / Niche Beauty Lab / Transparent Lab / Kujdesi per syte Transparent Lab / DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve 15ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Niche Beauty Lab / Transparent Lab / Kujdesi per syte Transparent Lab / DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve 15ml

DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve 15ml

12.75 

Serumi perfekt i syve për të nisur ditën me energji. Serum rivitalizues që trajton zonën rreth syve, rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset. Bazuar në vitaminën K1, ideale për parandalimin dhe korrigjimin e shfaqjes së qeseve dhe rrathëve të zinj.

Revital eyes – një dekongjesant i fuqishëm dhe stimulues i qarkullimit, dhe

Kafeina – injeksioni përfundimtar i energjisë që ju nevojitet për të hequr qafe lodhjen në sytë tuaj.

I pasur me vitamina, antioksidantë dhe përbërës të tjerë qetësues dhe riparues. Serum parandalues ​​dhe korrigjues për të gjitha llojet e lëkurës që mund të fillojnë që në mesin e viteve të njëzeta.

 

12.75 

Out of stock

Serumi perfekt i syve për të nisur ditën me energji. Serum rivitalizues që trajton zonën rreth syve, rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset. Bazuar në vitaminën K1, ideale për parandalimin dhe korrigjimin e shfaqjes së qeseve dhe rrathëve të zinj.

Revital eyes – një dekongjesant i fuqishëm dhe stimulues i qarkullimit, dhe

Kafeina – injeksioni përfundimtar i energjisë që ju nevojitet për të hequr qafe lodhjen në sytë tuaj.

I pasur me vitamina, antioksidantë dhe përbërës të tjerë qetësues dhe riparues. Serum parandalues ​​dhe korrigjues për të gjitha llojet e lëkurës që mund të fillojnë që në mesin e viteve të njëzeta.

Tekstura e De-Bloat është e mëndafshtë, zbutëse, perthithet shpejt, hidratuese dhe jashtëzakonisht e butë. Qëndron shumë mire si bazë makeup-I në zonën rreth syve.

Shqetësimi i lëkurës: Qeskat poshtë syve dhe rrathët e zinj

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit. Përdorim i përditshëm

pH 5 – 5.3

Perberesit kryesore:
5% Vitamin K1 (e inkapsuluar)
3% RevitalEyes®

3% Kafeinë (e inkapsuluar)

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet