Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM Krem Fytyre Ultra Hidratues 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM Krem Fytyre Ultra Hidratues 50ml

BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM Krem Fytyre Ultra Hidratues 50ml

18 

Barrier Restoring Hydrating Cream është doza ditore e hidratimit që fytyra juaj ka nevojë. Një krem fytyre ultra hidratues i formuluar me Acid Hyaluronik me fuqi të lartë depërtuese, kompleks antioksidant të vitaminave A, C & E, Ceramide bimore dhe dy përbërës aktivë me prejardhje nga Centella asiatica (Madecassoside dhe T.E.C.A.).

18 

Out of stock

Barrier Restoring Hydrating Cream është doza ditore e hidratimit që fytyra juaj ka nevojë. Një krem fytyre ultra hidratues i formuluar me Acid Hyaluronik me fuqi të lartë depërtuese, kompleks antioksidant të vitaminave A, C & E, Ceramide bimore dhe dy përbërës aktivë me prejardhje nga Centella asiatica (Madecassoside dhe T.E.C.A.).
Kombinimi unik i përbërësve hidratues, restaurues dhe anti-plakje e bëjnë Barrier Restoring Hydrating Cream një krem ideal për trajtimin e lëkurës së thatë. Fuqitë e tij të thella hidratuese dhe ushqyese çojnë në përmirësimin e dukshëm të strukturës dhe pamjes së lëkurës kur aplikohet çdo ditë.
Merrni të gjitha përfitimet e nje hidratues duke parandauar gjithashtu rrudhat.
Nëse jeni të prirur për lëkurë të thatë, ky është hidratuesi për ju!
Shqetësimi i lëkurës: Tharje
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem
pH <5.3 – 5.8
Perberesit kryesore:
5% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0,1% Pure Hyaluronic Acid)
3% ACE Complex
0,1% Madecassoside
0,1% Ceramide
0,1% TECA
#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.