Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / Skinlick Cloud Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / Skinlick Cloud Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide 50ml

Skinlick Cloud

Skinlick Cloud Cream Light është një krem xhel i lehtë, pa vaj. Tekstura e saj që përthithet shpejt është e përkryer për një rutinë të përditshme thelbësore për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme.

17 

17 

Out of stock

Skinlick Cloud Cream Light është një krem xhel i lehtë, pa vaj. Tekstura e saj që përthithet shpejt është e përkryer për një rutinë të përditshme thelbësore për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme.
Një formulim i thjeshtë dhe efektiv, i pasuruar me përbërës hidratues si glicerinë, acid hialuronik dhe 4% niacinamide, trajton papërsosmëritë dhe e lë lëkurën të hidratuar. Niacinamidi barazon njollat e kuqe, kontrollon sebumin e tepërt dhe përmirëson strukturën e lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme. Asnjë parfum.
Lëkura juaj ndihet e freskët dhe e hidratuar.
Paketim plotësisht i riciklueshëm me një kavanoz qelqi.

Perberesit kryesor dhe funksioni i tyre

HIDRATUES
GLYCERIN
BETAINE
ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE
SODIUM PCA
SODIUM HYALURONATE
MBROJNE BARRIEREN
DIMETHICONE
TRAJTUES
NIACINAMIDE

Lista e plote e perberesve:

AQUA, DIMETHICONE, NIACINAMIDE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, ISOPENTYLDIOL, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BETAINE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, ARGININE, ASPARTIC ACID, PCA, SODIUM HYALURONATE, GLYCINE, ALANINE, SERINE, VALINE, PROLINE, THREONINE, ISOLEUCINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, C15-19 ALKANE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, POLYGLYCERIN-6, COPPER GLUCONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SORBITAN OLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, CITRIC ACID

#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.