Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...

O/P

O/P HYDRA është një krem hidratues biomimetik që përmban përbërës efektivë dhe të gjithanshëm si prekursorë dhe ceramide, glicerinë, tërshërë dhe pantenol. Është një pasardhës më i pasur dhe më kremoz i emulsionit më të njohur të serumit për hidratim të avancuar – Hydra B. Është krijuar posaçërisht për lëkurë të thatë, të ashpër dhe të dehidratuar sepse hidraton, zbut dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës me një hap të thjeshtë.
Ajo që e bën këtë krem kaq të veçantë është formulimi i tij – përbërësit e tij superstar janë lipide biomimetike të përputhshme me lëkurën, të cilat jo vetëm zëvendësojnë atë që i mungon lëkurës, por gjithashtu stimulojnë dhe optimizojnë proceset natyrore të lëkurës sonë, siç është prodhimi i qeramideve të veta (fitosfingosinë).

22 

22 

Ky krem është i pasur me lipide polare, sterole, ceramide dhe acide yndyrore të ngopura thelbësore për kujdesin e lëkurës së thatë, dhe falë kombinimit të ceramideve, squalanit, xhensenit, tërshërës dhe pantenolit, i siguron lëkurës hidratim superior të thellë dhe parandalon transepidermalitetin. humbje lagështie.
Kremi O/P Hydra përthithet shpejt dhe nuk lë yndyrë në lëkurë. Është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Kremi O/P Hydra zëvendëson disa hapa në rutinën tuaj. Nëse e doni emulsionin e serumit Hydra B për vetitë e tij hidratuese dhe formulimin e thjeshtë, por po kërkoni një teksturë më të pasur dhe një numër hapash të thjeshtuar me një produkt të vetëm, Hydra O/P Cream është zgjedhja ideale për ju.

Problematika

Lekura eshte e ashper dhe e thate
Ju pelqeni tekstura te pasura dhe kremoze
Ju deshironi te reduktoni hapat ne rutinen tuaj

Zgjidhja

Kombinim i ceramideve dhe tersheres
Pantenol per freskimin e lekures
Hidratim i lekures ne te gjitha shtresat e saj

Rezultati

Lekura eshte e bute dhe e shndrritshme
Shenjat e tharjes jane reduktuar
Humbja e lageshtires ne shtresat e lekures eshte zvogeluar

 

AQUA, COCO-CAPRYLATE, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLIC/CAPRIC/SUCCINIC TRIGLYCERIDE, METHYL GLUCETH-20, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SQUALANE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL OIL, PANTHENOL, GLYCERYL STEARATE, CERAMIDE NP, CHOLESTEROL, PHYTOSPHINGOSINE, CERAMIDE AP, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, POLYGLYCERIN-6, PANAX GINSENG EXTRACT, CERAMIDE EOP, ARACHIDYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, C15-19 ALKANE, CARBOMER, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, XANTHAN GUM, SODIUM PHYTATE, SORBITAN OLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENOXYETHANOL, DIPROPYLENE GLYCOL

#Skintegra

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.