Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / PURE GLYCERIN FACE SERUM Serum hidratues me Glicerine 50ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Hidratues / PURE GLYCERIN FACE SERUM Serum hidratues me Glicerine 50ml

PURE GLYCERIN FACE SERUM Serum hidratues me Glicerine 50ml

12.75 

Serum hidratues ideal për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar. Formuluar me 15% glicerinë për të hidratuar dhe ushqyer thellësisht lëkurën tuaj, duke siguruar nivelin e mbrojtjes dhe butësisë që i nevojitet.

12.75 

In stock

Serum hidratues ideal për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar. Formuluar me 15% glicerinë për të hidratuar dhe ushqyer thellësisht lëkurën tuaj, duke siguruar nivelin e mbrojtjes dhe butësisë që i nevojitet.
Vetitë e fuqishme hidratuese të glicerinës parandalojnë humbjen transepidermale të ujit nga lëkura për të ndihmuar në ruajtjen e niveleve të nevojshme të hidratimit. E shoqëruar me kompleksin e aminoacideve, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe zbut shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla.
Mbani lëkurën tuaj të hidratuar, elastike dhe të fortë.
Shqetësimi i lëkurës: Tharje
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem
pH <5.3 – 5.8
Perberesit kryesore:
15% Glycerin
5% Amino Acid Complex
#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kliko për Zbritjet