Duke treguar 29 rezultate

-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

15.30 
-15%

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

6.80 
-15%

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

15.30 
-15%

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

21.50 
-15%
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

12.75 
-15%

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

6.80 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Happier Barrier
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 0.1% Ceramide per lekura qe anojne nga e thata
50ml

11.90 
-15%

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

14.87 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Hydration Station
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

11.05 
-15%

Skintegra
Hyperdew
Maske Hidratuese 5% Acid Azelaik
50ml

22.10 
-15%

Geek & Gorgeous
Liquid Hydration
Toner

Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
110ml

8.50 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Lunar
Hidratues
50ml

20.82 

Geek & Gorgeous
Mini Liquid Hydration
Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
50ml

-15%

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

8.07 
-15%
Out of stock

Skintegra
Naro
100% Plant derived Squalene
30ml

12.07 
-15%
Out of stock

Skintegra
O/P
Krem Hidratues
50ml

18.70 
-15%

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

8.50 
-15%

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

12.75 
-15%
Best
Seller

SkinLick
Skinlick Cloud
Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide
50ml

14.45 
-15%

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

27.62 
-15%
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

18.95 
-15%
Out of stock

Timeless Skincare
SQUALANE OIL 100% PURE
Hidratues
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

21.25 
-15%

Skintegra
Una
Hidratues per lekure te thate
50ml

22.52 
-15%

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

15.30 

Kliko për Zbritjet