Duke treguar 126 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD30)
100ml

25 

TRANSPARENT Lab
INVISIBLE SUNSCREEN
SPF50+

SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45)
100ml

25 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 10 Retinal
Retinal 0.1%, Antirrudhe e avancuar per lekura te mesuara me perqendrime te larta retinoidesh
30ml

22 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 5 Retinal
Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

17 

THERAMID®
A-Retinoate
Trajtuesi me i fuqishem antirrudhe me permbajtje te larte retinoidesh qe vepron direkt ne qelizat e lekures pa nevoje per konvertim
30ml

40 

Elyn’s Lab
ACNE CONTROL
10% niacinamide + 1% zink pca zgjidhja per lekuren me mbiprodhim yndyre dhe akne
30ml

12 

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

16 

Elyn’s Lab
AGE LIMIT
Serum me 0,5% retinol ne trajte uji per te luftuar rrudhat, njollat dhe aknet
30ml

14 
Out of stock

Elyn’s Lab
ALL IN
Hidratues i lehte ne trajte Xhel-kremi per lekura mikse dhe te yndyrshme
100ml

17 
Best
Seller

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

18.80 
Best
Seller

Altruist
Anti Redness & Pigmentation
SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre
30ml

15 

Acnemy®
ANTIBACTERIAL PILLOWCASE
Jastëk ekstra i butë 100% Meryl® Skinlife
3 Sizes

30 35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
aPAD Ac. Azelaik
Acid Azelaic 20%, Serum qetesues dhe trajtues i lekurave te ndjeshme dhe qe skuqen lehte
30ml

12.50 
Best
Seller

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

27.30 
Best
Seller

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

23 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb Niacinamide
Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

12 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

18 

TRANSPARENT Lab
Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

14 

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
C-Glow Vitamin C
Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 

Geek & Gorgeous
C-Glow Shishe Bosh
Shishe BOSH per te marre vitaminen C me vete
10ml

Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 

Geek & Gorgeous
Calm Down 100
Eksfoljues kimik (4% PHA+BHA) per lekura te ndjeshme
100ml

29 

Geek & Gorgeous
Calm Down 30
Eksfoljues kimik (4% PHA+BHA) per lekura te ndjeshme
30ml

13 

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

18 

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

35 

Geek & Gorgeous
Cheer Up 100
Eksfoljues kimik (6% AHA+BHA) kunder Pikave te zeza, Njollave kafe dhe atyre te Akneve
100ml

29 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Cheer Up 30
Eksfoljues kimik (6% AHA+BHA) kunder Pikave te zeza, Njollave kafe dhe atyre te Akneve
30ml

13 
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

25.30 
Best
Seller

Skintegra
Clarion – Serum
Serum me 2%BHA + 4%AHA
30ml

17 22.50 
Best
Seller

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

22 

Altruist
Cleansing Foam
Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume
150ml

Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

35 

THERAMID®
COPPER PEPTIDE
Trajtim intensiv antirrudhë me 3% Copper Peptide
30ml

45 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

17 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 
Out of stock

Altruist
Face Fluid SPF30
SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure
50ml

12 
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

14 

Altruist
Family Sunspray
SPF50 per gjithe familjen
250ML

17 
Out of stock

Elyn’s Lab
GAME CHANGER
Lares me bazë vajore per pastrimin e makeup, SPF dhe yndyres se grumbulluar ne pore
100ml

10 

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION SERUM
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

21 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light Ac. Hialuronik
Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

12 

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich Ac. Hialuronik
Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

12 

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Happier Barrier Hidratues
Kreme hidratues dhe ushqyes me 0.1% Ceramide per lekura qe anojne nga e thata
50ml

14 

Elyn’s Lab
HER MAJESTY
Krem dielli per lekurat e thata me SPF30 dhe filter te gjere mbrojtjeje ndaj rrezeve UVA dhe UVB me finish natyral ne mat
100ml

15 

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

17.50 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Hydration Station Hidratues
Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

13 

Skintegra
Hyperdew
Maske Hidratuese 5% Acid Azelaik
50ml

26 
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

26.50 
Best
Seller

Altruist
Invisible Sunspray SPF50
SPF50 ne forme Spray e pershtatshme per riaplikim siper Make-Up
200ML

9.50 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

12 
Out of stock

Geek & Gorgeous
Liquid Hydration Toner
Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
110ml

10 
Out of stock

Skintegra
Lumion
Eksfoliant AHA + PHA
100ml

29 
Best
Seller

Skintegra
Lunar
Hidratues
50ml

24.50 
Best
Seller

Skintegra
Lunar Concentrate
Serum i perqendruar me peptide
15ml

20 
Out of stock

Skintegra
Melt Milk
Lares i lehte ne trajte xheli
200ml

18 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Mighty Melt Lares Balm
Balm pastrues i bute per te hequr papastertite rezistente ndaj ujit (waterproof)
100ml

16 

Geek & Gorgeous
Mini Jelly Joker
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
50ml

Geek & Gorgeous
Mini Liquid Hydration
Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
50ml

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

9.50 
Out of stock

Elyn’s Lab
MUST HAVE
Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate
100ml

Out of stock

Skintegra
Naro
100% Plant derived Squalene
30ml

14.20 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 

Skintegra
O/P
Krem Hidratues
50ml

22 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 

TRANSPARENT Lab
OIL PATROL Serum
Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren
30ml

18 

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

10 

Elyn’s Lab
PEPTIDE COCKTAIL
Krem hidratues dhe antirrudhe me 4% Peptide dhe Antioksidante
50ml

15 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING CLEANSER
Lares Peeling
150ml

13 

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

17 

Elyn’s Lab
PIGMENT C-CONTROL
10% Vitamin C + Peptide per efekt te fuqishëm zbardhues, antirrudhe dhe antioksidues. Efektiv ne parandalimin e akneve.
30ml

14 

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator
30ml

16 

Elyn’s Lab
PORE ​​CONTROL
Serum me 2% Ac. Salicilik dhe 1% Zink per eleminimin e pikave te zeza dhe akneve.
30ml

11 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Porefectly Clear Ac. Salicilik 2%BHA
2%BHA, Serum me 2% Ac. Salicilik per eleminimin e pikave te zeza
30ml

11 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

17 

Hyalulip®
PRESERVE
Parandalues i renies se fillerit te buzeve
15ml

15 

Altruist
Primer SPF50
Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB
30ml

14 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

15 

Elyn’s Lab
QUEEN OF HYDRATION
Serum super hidratues me 1% acid hialuronik I cili deperton ne thellesi te lekures falë 5 formave molekulare
30ml

12 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 

Skintegra
Retiron 0.05
Retinal i fuqishem i enkapsuluar me efekt te shpejte antirrudhe
30ml

25 

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

14 
Best
Seller
Out of stock

SkinLick
Skinlick Cloud
Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide
50ml

17 
Best
Seller

SkinLick
Skinlick KINDWASH
Lares i bute per fytyren
200ml

13 
Out of stock

Geek & Gorgeous
Smooth Out 100
Eksfoljues kimik (12% AHA) me Ac. Glikolik + Ac. Laktik per eleminimin e Njollave Kafe
100ml

31 

Geek & Gorgeous
Smooth Out 30
Eksfoljues kimik (12% AHA) me Ac. Glikolik + Ac. Laktik per eleminimin e Njollave Kafe
30ml

13 

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

32.50 
Best
Seller

Skintegra
Solar II
Krem dite me SPF50 dhe PPD 49
50ml

34 
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

22.30 
Best
Seller

Skintegra
Sphynx
Serum per syte antirrudhe
19ml

27.50 
Out of stock

Timeless Skincare
SQUALANE OIL 100% PURE
Hidratues
30ml

15 

Stem Skincare
Stem Skincare – Dual Renewal
10% AHA per te larguar qelizat e vdekura tek lëkurat jo të njëtrajtshme si dhe trajton njollat e kafta
30ml

14 

Stem Skincare
Stem Skincare – Glycolic Acid
7% Acid Glicolic serum per eksfoljim te siperfaqes se lekures dhe heqjen e njollave kafe
30ml

13 

Stem Skincare
Stem Skincare – Lactic Acid
7% Acid Lactic serum per lekurat delikate
30ml

12 
Out of stock

Stem Skincare
Stem Skincare – Vitamin C
15% Vitamine C forme e paster per mbrojtje dhe ndricim te lekures nxitje te kolagjenit
30ml

15 

Geek & Gorgeous
Stress Less
Betaglucan + Madecassoside (Centella Asiatica), Serum qetesues dhe hidratues
30ml

12 

Altruist
Sunscreen SPF30
SPF30 ne trajte kremi
200ml

10 
Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 

Skintegra
Superba C
10% Vitamin C
30ml

26 

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

18 
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

25 

Skintegra
Una
Hidratues per lekure te thate
50ml

26.50 

Skintegra
Volcanica
Maske pastruese
50ml

19.20 

TRANSPARENT Lab
VOLUME
Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump
15ml

15 
Best
Seller

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

10 

Acnemy®
ZITCALM® Cream
Hidratues qetësues kundër skuqjeve
50ml

15 

Acnemy®
ZITCALM® Serum
Serum qetësues kundër skuqjeve
30ml

15 
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

11 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19 

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

18 
Out of stock

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet nën lëkurë
5 Copë

11 

Acnemy®
ZITMINIS®
Mini seti esencial për një rutinë kundër akneve
Mini Size

27 

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues Peeling AHA+BHA+PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

17 

Acnemy®
ZITPROOF® MULTIZITS
Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin
10 Copë

16 

Acnemy®
ZITPROOF® NOSE
Patches hidrokoloidale per hunden
10 Copë

19 

Acnemy®
ZITPROOF® SPOT
Patches individual me hidrokoloid
36 Copë

12 
1N Ivory
2W Beige
3N Sand
+2

Paese Makeup
DD cream Daily Defense
Fondatinë (Pudër e lëngshme) me mbulim mesatar, finish natyral & SPF30
30ml

18 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.