Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / OIL PATROL Serum Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / OIL PATROL Serum Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren 30ml

OIL PATROL Serum

Serumi më efektiv për trajtimin e problemit të shkëlqimit te lekures qe në rrënjë. Matifikon pamjen e lëkurës, duke lënë një strukturë të mëndafshtë dhe vepron në gjëndrën e folikulit, duke rregulluar prodhimin e sebumit në gjëndrat dhjamore, duke rezultuar në një lëkurë më pak të yndyrshme dhe më të ekuilibruar.

18 

18 

Shqetësimi i lëkurës: Yndyra e tepërt
Lloji i lëkurës: Lekure e yndyrshme
Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit – Perdorim i perditshem
pH < 5.3 – 5.8
Perberesit kryesore:
10% Niacinamide
5% Encapsulated Zinc PCA* (*0.15% Pure Zinc PCA)
0,5% Quora Noni®

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.