Home / Shop / Produkte / Akne / Fytyra-Akne / Trajtim i Akneve / ZITPROOF® MULTIZITS Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin 10 Copë
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Akne / Fytyra-Akne / Trajtim i Akneve / ZITPROOF® MULTIZITS Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin 10 Copë

ZITPROOF® MULTIZITS

Si funksionon Zitproof® Multizits? Baza e teknologjisë hidrokoloidale krijon një mjedis që ofron kushte optimale për të ndihmuar në përshpejtimin e shërimit dhe thithjen e papastërtive. Përveç kësaj, ne kemi injektuar secilën prej njollave me acid salicilik dhe pemë çaji për të parandaluar shfaqjen e akneve të reja dhe për të ndihmuar në qetësimin e skuqjes dhe ënjtjes.

Vendosni një patch në zonën e prekur me lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni të veprojë për 6 deri në 8 orë. Kur copëza bëhet e bardhë ose e errët, është koha për ta hequr atë, duke marrë me vete të gjithë sebumin dhe njollat që ishin brenda. Super e kënaqshme, apo jo?

10 njesi

16 

16 

A vuani nga shpërthimet dhe nuk ju mjafton një copëz e vetme? Ne kemi zgjidhjen perfekte: Zitproof® Multizits, një patch hidrokoloid në madhësi XL ideale për trajtimin e zonave të mëdha të fytyrës si faqet, mjekrën dhe ballin.

Patches hidrokoloidale të Acnemy, veprojnë si një shtresë mbrojtëse, duke ndihmuar në thithjen e vajit dhe papastërtive nga puçrrat, ndërsa mbrojnë njollat dhe përshpejtojnë procesin e zbehjes. Përveç kësaj, ato ndihmojnë në shmangien e tundimit për ta prekur atë dhe përkeqësojnë gjendjen e tij.

Si ta përdorni:

1. Pastroni zonën që do të trajtoni me një pastrues të fytyrës dhe thani lëkurën me një peshqir.
2. Hiqeni copëzën nga paketimi dhe aplikojeni në zonën e hundës.
3. Për të maksimizuar efektivitetin e patch-it, lëreni për 6 deri në 8 orë ose gjatë natës.
4. Pasi të ketë kaluar koha, hiqni copëzën dhe pastroni zonën.

Përbërësit kryesorë:

HIDROKOLOID
ACIDI SALICILIK
PEMA CAJ

#Acnemy

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.