Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / SPF / Primer SPF50 Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / SPF / Primer SPF50 Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB 30ml

Primer SPF50

Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB. Aplikohet çdo ditë poshtë make-up. Minimizon rrezikun e kancerit të lëkurës dhe plakjes së parakohëshme të saj me filtrat mbrojtës me cilësi të lartë dhe spektër të gjerë mbrojtjeje SPF50 dhe UVA vlerësuar me 5 yje (PPD 48).

Teksturë shumë e lehtë, e cila nuk ngjit dhe nuk ndjehet si krem SPF (nga ato të zakonshmit). Nuk lë mbetje të bardhë në lëkurë.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

 • SPF 50.
 • Hipoalergjike (e projektuar edhe për lëkurat shumë të ndjeshme).
 • Jo komedogjene.
 • Pa parfum dhe paraben.
 • Rezistent ndaj ujit.

 

14 

14 

Baze make-up me SPF50, me mbrojtje të gjerë ndaj rrezeve UVA dhe UVB. Aplikohet çdo ditë poshtë make-up. Minimizon rrezikun e kancerit të lëkurës dhe plakjes së parakohëshme të saj me filtrat mbrojtës me cilësi të lartë dhe spektër të gjerë mbrojtjeje SPF50 dhe UVA vlerësuar me 5 yje (PPD 48).

Teksturë shumë e lehtë, e cila nuk ngjit dhe nuk ndjehet si krem SPF (nga ato të zakonshmit). Nuk lë mbetje të bardhë në lëkurë.

 • SPF 50.
 • Hipoalergjike.
 • Jo komedogjene.
 • Pa parfum dhe paraben.
 • Rezistent ndaj ujit.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

 • Formulë e projektuar sidomos për lëkurat e ndjeshme.
 • Formulë antioksidante dhe hidratuese.
 • Teksturë lehtësisht e përthithshme nga lëkura.
 • Nuk ngjit.

Lista e plotë e përbërësve:

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Hexylene Glycol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Ethylhexyl Triazone, Sodium Stearoyl Glutamate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Microcrystalline Cellulose, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Decylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide

#Altruist #KremKunderDiellit #SPF #Sunscreen #KremFaktorMbrojtes

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.