Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Illuminating make-up base Bazë makeup me efekt ndriçues për lëkurat pa jetë dhe pa shkelqim 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Primer / Illuminating make-up base Bazë makeup me efekt ndriçues për lëkurat pa jetë dhe pa shkelqim 30ml

Illuminating make-up base

Një bazë e theksuar për lëkurën gri, të lodhur, të fjetur. Mikro-pigmentet e tij ndriçuese krijojnë një shkëlqim natyral dhe të shëndetshëm. Ky produkt multifunksional mund të përdoret edhe i vetëm, si bazë grimi ose highlighter.

16 

16 

In stock

Baza jonë e grimit me pigmente theksuese është e destinuar për lëkurë të lodhur dhe të shurdhër; Detyra e saj kryesore është ta bëjë lëkurën të duket e re, me shkëlqim dhe të relaksuar. Pigmentet e tij reflektojnë dritën dhe ringjallin në mënyrë delikate lëkurën. Garanton një efekt delikat dhe natyral të theksuar. Primeri fsheh rrudhat, parandalon yndyrën dhe siguron që grimi të zgjasë më gjatë. Ai gjithashtu përmban një përbërës aktiv zbutes:

 • Vitamina E – përmirëson elasticitetin e lëkurës, parandalon dëmtimin e fibrave të kolagjenit dhe lipideve epidermale dhe ushqen lëkurën.

E lë lëkurën tepër të lëmuar, të butë dhe të gatshme për aplikimin e produkteve të tjera.

 • Një bazë grimi me pigmente theksuese,
 • Për lëkurë të lodhur dhe të fjetur,
 • Pigmentet e theksuara reflektojnë dritën dhe ringjallin në mënyrë delikate lëkurën,
 • Garanton një efekt delikat dhe natyral të theksuar,
 • Zbut lëkurën, fsheh poret e mëdha dhe redukton linjat e imta,
 • Garanton një efekt afatgjatë, saten dhe mat,
 • E lë lëkurën tepër të lëmuar dhe idealisht të butë,
 • Përgatit në mënyrë perfekte lëkurën për produkte të tjera kozmetike
 • Përmirëson dukshëm jetëgjatësinë e grimit,
 • E disponueshme në dy lloje të ndryshme paketimi.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.