Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / ANTIBACTERIAL PILLOWCASE Jastëk ekstra i butë 100% Meryl® Skinlife 3 Sizes
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Problematika te ndryshme / ANTIBACTERIAL PILLOWCASE Jastëk ekstra i butë 100% Meryl® Skinlife 3 Sizes

ANTIBACTERIAL PILLOWCASE Jastëk ekstra i butë 100% Meryl® Skinlife 3 Sizes

25 30 

Plotësuesi i përsosur për rutinën tuaj kundër akneve. Jastëku antibakterial i Acnemy është projektuar me teknologjinë ekskluzive Meryl® Skinlife të Nylstar për t’u kujdesur për lëkurën tuaj duke e mbajtur atë të hidratuar, duke ofruar përfitime kundër akneve, kundër plakjes dhe kundër kërcitjes.

Ky këllëf jastëku është bërë nga 100% Meryl® Skinlife. Meryl® Skinlife është një alternativë vegane, e qëndrueshme dhe antibakteriale dhe për këtë arsye më shumë respekt për lëkurën sesa pëlhura mëndafshi.

25 30 

 

Një teknologji inovative me veti antibakteriale dhe antivirale, e cila së bashku me pëlhurën mbuluese të mbushur me jone argjendi, pengon përhapjen e baktereve, për të shmangur aknet dhe njollat.

Jastëkët konvencionale, të bëra prej pambuku, priren të thithin kremrat dhe serumet e aplikuara në lëkurë, duke ulur efektivitetin e tyre. Jastëku antibakterial i Acnemy mezi thith produktet e aplikuara në fytyrë, duke përmirësuar kështu efektivitetin e rutinës suaj të kujdesit të fytyrës. Dhe përmirëson hidratimin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës me 27% në vetëm 7 ditë.

Për më tepër, pëlhura ultra e butë dhe inovative e Acnemy Pillowcase mbron dhe hidraton flokët duke reduktuar kërcitjen dhe ofron përfitime kundër plakjes duke reduktuar fërkimin me lëkurën.

  • Pëlhurë antibakteriale, antivirale, hipoallergjike dhe e frymëmarrjes
  • Parandalon shfaqjen e akneve
  • Përmirësoni efektivitetin e kozmetikës suaj
  • Përmirëson hidratimin e lëkurës me 27%
  • Mbroni flokët tuaj dhe zvogëloni skuqjen
  • Parandalon shfaqjen e rrudhave
  • Vegan, pa mëndafsh, pa pambuk

 

 

 

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje