Duke treguar 3 rezultate

Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 
Best
Seller

Skintegra
Sphynx
Serum per syte antirrudhe
19ml

27.50 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.