Duke treguar 52 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Best
Seller

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

18.80 

Acnemy®
ANTIBACTERIAL PILLOWCASE
Jastëk ekstra i butë 100% Meryl® Skinlife
3 Sizes

30 35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
aPAD Ac. Azelaik
Acid Azelaic 20%, Serum qetesues dhe trajtues i lekurave te ndjeshme dhe qe skuqen lehte
30ml

12.50 
Best
Seller

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

27.30 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb Niacinamide
Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

12 

TRANSPARENT Lab
Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

14 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
C-Glow Vitamin C
Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 

Geek & Gorgeous
C-Glow Shishe Bosh
Shishe BOSH per te marre vitaminen C me vete
10ml

Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

18 

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

35 
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

25.30 
Best
Seller

Skintegra
Clarion – Serum
Serum me 2%BHA + 4%AHA
30ml

17 22.50 
Best
Seller

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

22 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

17 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Hydration Station Hidratues
Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

13 
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

26.50 
Out of stock

Skintegra
Naro
100% Plant derived Squalene
30ml

14.20 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 

TRANSPARENT Lab
OIL PATROL Serum
Serum Matifikues me 10% Niacinamide per te balancuar yndyren
30ml

18 

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

10 

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

17 

Elyn’s Lab
PIGMENT C-CONTROL
10% Vitamin C + Peptide per efekt te fuqishëm zbardhues, antirrudhe dhe antioksidues. Efektiv ne parandalimin e akneve.
30ml

14 

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator
30ml

16 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Porefectly Clear Ac. Salicilik 2%BHA
2%BHA, Serum me 2% Ac. Salicilik per eleminimin e pikave te zeza
30ml

11 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

17 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 
Best
Seller
Out of stock

SkinLick
Skinlick Cloud
Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide
50ml

17 
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

22.30 
Out of stock

Stem Skincare
Stem Skincare – Vitamin C
15% Vitamine C forme e paster per mbrojtje dhe ndricim te lekures nxitje te kolagjenit
30ml

15 

Geek & Gorgeous
Stress Less
Betaglucan + Madecassoside (Centella Asiatica), Serum qetesues dhe hidratues
30ml

12 

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

18 
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

25 

Skintegra
Una
Hidratues per lekure te thate
50ml

26.50 

Skintegra
Volcanica
Maske pastruese
50ml

19.20 
Best
Seller

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

11 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19 

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

18 
Out of stock

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet nën lëkurë
5 Copë

11 

Acnemy®
ZITMINIS®
Mini seti esencial për një rutinë kundër akneve
Mini Size

27 

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues Peeling AHA+BHA+PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

17 

Acnemy®
ZITPROOF® MULTIZITS
Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin
10 Copë

16 

Acnemy®
ZITPROOF® NOSE
Patches hidrokoloidale per hunden
10 Copë

19 

Acnemy®
ZITPROOF® SPOT
Patches individual me hidrokoloid
36 Copë

12 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.