Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / PROTECT + CORRECT SERUM (5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE) 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Antirrudhe / PROTECT + CORRECT SERUM (5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE) 30ml

PROTECT + CORRECT SERUM

Serum antioksidant që absorbohet shpejt. Formuluar me vitamina A, C dhe E, Acid Ferulik, Tumeric dhe Resveratrol. Një kombinim i përkryer i përbërësve që përmirësojnë pamjen e përgjithshme të lëkurës, duke e rinovuar dhe duke e rimbushur lëkurën me antioksidantë për të parandaluar shfaqjen e rrudhave të reja.

18 

18 

Out of stock

Shqetësimi i lëkurës: Rrudha dhe Mbrojtje nga Dielli

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës

Kur aplikohet: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

  • Trajtë ujore
  • Pa parfume

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Resveratrol* (*0.15% Pure Resveratrol)
3% Encapsulated Ferulic Acid* (*0.09% Pure Ferulic Acid)
3% Turmeric
2% ACE Complex

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.