Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / VOLUME Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump 15ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / VOLUME Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump 15ml

VOLUME

Bëhuni gati për buzë të plota në çast me Volume Hydro Plump Lip Augmentation. Zbutësi ynë ikonik i buzëve i riformuluar, tani me një teksturë të re me shkëlqim të pa rezistueshëm. Me vetëm një aplikim, volumizoni, mbushni dhe ridefinoni buzët tuaja.

Një formulë unike që kombinon magjinë e 3 përbërësve aktivë të fuqishëmInstaplump™Volulip™ dhe Acidi Hialuronik. Këta përbërës punojnë në sinergji për të rritur dukshëm vëllimin e buzëve tuaja menjëherë, duke i mbajtur ato të buta dhe të hidratuara.

15 

15 

In stock

Por kjo nuk është e gjitha. Volume shkon përtej një efekti të thjeshtë të përkohshëm të vëllimit. Me përdorim të rregullt, ju do të merrni një rezultat afatgjatë me të cilin do të vini re se si buzët tuaja fitojnë një vëllim më të përcaktuar dhe natyral.

Falë teksturës së tij të re të përmirësuar në formatin e shkëlqimit, ai arrin një finish të butëme shkëlqim dhe jo ngjitës, duke theksuar ngjyrën natyrale të buzëve tuaja.

Efekt i menjëhershëm voluminues
Me Instaplump™, një përzierje inovative e përbërësve, duke përfshirë ekstraktin e piperit për të stimuluar dhe zbutur menjëherë buzët
Me Acid Hyaluronic dhe Volulip™ për të përmirësuar hidratimin, butësinë dhe strukturën e buzëve me një efekt të dukshëm në formën e tyre.
Përdoreni atë vetëm, si një trajtim voluminoz, ose sipër buzëkuqit tuaj të preferuar, për vëllim shtesë dhe një përfundim me shkëlqim.
Teksturë e lehtë jo ngjitëse me efekt shkëlqimi

Kur ta përdorni:

Përdorim i përditshem si në mëngjes dhe në mbrëmje

Përbërësit kryesor:

20% Instaplump
1% Volulip
1% HA

JO PER LEKURAT E NDJESHME!

Aplikojeni në buzë çdo ditë për të përmirësuar volumin, konturin dhe tonin. Aplikojeni deri në perimetrin e buzëve pa e tejkaluar atë.

Këshillë e ekspertëve: Kur përdorni Volume për të rritur menjëherë dhe në mënyrë efektive madhësinë e buzëve tuaja, mund të përjetoni një ndjesi të lehtë thumbimi që do të zhduket pas disa minutash, duke lënë një rritje të volumit që mund të zgjasë deri në 4 orë.

#TransparentLab

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.