Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi i Buzeve / PRESERVE Parandalues i renies se fillerit te buzeve 15ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Fytyres / Kujdesi i Buzeve / PRESERVE Parandalues i renies se fillerit te buzeve 15ml

PRESERVE

Zgjat dhe rrit efektin e një injeksioni të Acidit Hialuronik për zmadhimin e buzëve. Hyalulip Preserve kompenson humbjen graduale të Acidit Hyaluronik, me një teknologji të molekulave të kapsuluara bio-disponueshme që lejojnë transportimin e Acidit Hyaluronik në shtresat më të thella të lëkurës. Kombinimi i peptideve biomimetike dhe zbutësve krijon gjithashtu një barrierë mbrojtëse që redukton humbjen transepidermale të ujit dhe zgjat efektin e mbushjes së buzëve.

15 

15 

Kur aplikohet: Formuluar posaçërisht për të ruajtur efektin e trajtimit të injektimit të buzëve. Aplikojeni në buzë çdo ditë për të mbështetur densitetin e ujit dhe patur hidratim të sipërfaqes.

Perberesit kryesore:

Aqua (Water), Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Stearyl Stearate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Rhus Verniciflua Peel Wax, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38, Portulaca Pilosa Extract, Salicylic Acid, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Cetearyl Ethylhexanoate, Tribehenin, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Ceteth-20, Steareth-20, Ethylhexyl Palmitate, PEG-75 Stearate, Sorbitan Isostearate, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol

#Hyalulip

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.