Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Paese Makeup / Fytyra Paese / Concealer Paese / Run for Cover Concealer Korrektor me mbulim të plotë që zbeh rrathët e zinj dhe rrudhat 9ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Paese Makeup / Fytyra Paese / Concealer Paese / Run for Cover Concealer Korrektor me mbulim të plotë që zbeh rrathët e zinj dhe rrudhat 9ml

Run for Cover Concealer Korrektor me mbulim të plotë që zbeh rrathët e zinj dhe rrudhat 9ml

11 

11 

Run For Cover Full Cover Concealer nga PAESE. Korrektor i lëngshëm. Ka një konsistencë kremoze që aplikohet lehtë dhe përzihet pa probleme me makeup të tjerë. Garanton efektin e mbulimit të fortë dhe afatgjatë. Është perfekt për ndriçimin e rratheve të zinj poshtë syve, mbulimin e defekteve si dhe konturimin e fytyrës dhe ndriçimin e pjesëve të zgjedhura të fytyrës. Ai ishte i pasuruar me esencën e luleve të murrizit dhe jaseminit, falë të cilave kujdeset, ndriçon dhe zbut lëkurën. Përveç kësaj, korrektori zbut rrudhat dhe zvogëlon shenjat e lodhjes. Ka një aplikues sfungjeri të rehatshëm dhe të pjerrët (me kend), i cili mund të arrijë në çdo vend.

  • Korrektor.
  • Shkëlqen rrathët e errët poshtë syve.
  • Maska papërsosmëritë dhe zbut rrudhat.
  • Ofron mbulim të fortë afatgjatë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje